THK Yarı İletken ve LCD Uygulamaları

Cam Ucu Parlatma Birimleri

cam-ucu-parlatma-birimleri
Küçük Vidalı Miller ve Bilya Kafesli Lineer Kızaklar, araba seyir sistemleri ve mobil araçlara ait LCD ekranların yüksek verimli üretim sistemleriyle üretilmesinde kullanılan, çok rahat bir hareket yapısına sahip araçlardır.

Cam Katmanı Konveyör Ekipmanı

cam-katmani-konveyor-ekipmani

Uzak mesafelere büyük kristal cam katmanlarını hızlı bir biçimde taşıyabilmek için, yüksek hız, titizlik ve uzun stroklar boyunca izlenebilirlik yetisi gerekmektedir. Lineer Kızaklar ile lineer motor sürücü sistemlerini birleştirirerek bunu sağlayabilirsiniz.

LCD Ekran Problu Masa Birimleri

LCD ekranlarının katmanlarının elektriksel özelliklerini test etmek için ölçme aletinin katmanları geniş bir alanda düzgün biçimde hizalayabilmesi gerekmektedir. Yüksek derecede doğruluğa sahip olacak şekilde üretilen Lineer Kızaklar ve Vidalı Miller bu izleme kontrolünü sağlayabilir ve katmanların boyutu artsa bile verimli üretime katkıda bulunur.

Kesme Testereleri

Kesme testereleri her IC çipi levhasından kesebilir ve ayırabilir. Lazer kesme cihazları ve yüksek hızlı döner millerin ucundaki çok ince radyal bıçaklar IC çiplerini doğru bir biçimde kesmek için kullanılmaktadır. Linee Kızaklar ve Vidalı Miller, yüksek seviyeli doğrulukta ve sabitlikte çalışması gereken yönlendirme ve sürücü kısımlarında kullanılmaktadır. THK’nın son derece hassas teknolojileri bu konuda mükemmeldir.