PROFESYONEL MÜHENDİSLİK ve SATIŞ
MEKATRONİK VE ROBOTİK SİSTEMLER

Kurumsal

2005 yılında Ankara’da kurulan, bugün İstanbul ve İzmir‘de de şubeleri olan şirketimiz Hakay Rulman Makina Mühendislik Müş. San. Tic. Ltd. Şti. başta makine ve tezgah üretimi, kalıp ve makine otomasyonu, savunma sanayi, otomotiv ve tekstil endüstrilerin ve bunların sanayilerinin de içine bulunduğu geniş bir alanda Mekatronik ve Robotik sistem ve ürünlerinin satışı yapmakta ve mühendislik hizmetleri vermektedir.

Firmamız; Lineer Hareket Sistemleri, Rulmanlar, Körük ve Kızak Koruma Sistemleri, Merkezi Otomatik Yağlama Sistemleri,Redüktör, Dişli Çark, Spindle Motor, Servo Motor, Servo Sürücü, Konveyör Ekipmanları, Gres yağı, V-ayış, O-ring, Yağ Keçesi, Zincir Kızakları, Tane Bilya ve Masura, Segman gibi ürünlerin, profesyonel anlamda, Satış ve Pazarlaması, Mühendislik Hizmetleri ve Proje Danışmanlığını sunmaktadır.

Şirketimiz, dünyanın en büyük lineer hareket sistemleri üreticisi Japon THK’nın; yine dünyanın en büyük rulman üreticilerinden Alman INA ve FAG rulmanlarının ve Japon NSK rulmanlarının Türkiye distribütörü ENDAŞ firmasının; Alman NEUGART, İtalyan BONFIGLIOLI ve Japon SUMITOMO redüktör firmalarının; Anadolu Rulman AŞ’nin ürettiği ART rulmanlarının; Forza spindle motorlarının ve İtalyan EUROSNODI Mafsal Kafa ürünlerinin resmi distribütörlüklerini yapmaktadır.

Rulman başta olmak üzere birçok makine parçasının üretimi ve satışı konusunda 40 yılın üzerinde deneyime sahip olan yönetim kadromuz öncülüğündeki firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız adına birinci hizmetimiz ve en temel prensibimiz etkin müşteri iletişimi kurmaktır.

Doğru ürün ve hizmeti, müşterilerimize doğru zamanda ve doğru fiyatla sunmakta, onları memnun etmek için arzu ve heyecan duymaktayız. Problemin değil, daima çözümün bir parçası olmayı amaçlayan şirketimiz, farkını kaliteli ürün ve hizmetiyle ortaya koymaktadır.

Yeni Ürünler

İletişim

İvedik O.S.B. 1420. cad. 1476. sk., No: 65, Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Tel : (0312) 395 77 77
Faks : (0312) 395 78 78
E-Posta :Tıklayınız...

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü fikir, istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...