PROFESYONEL MÜHENDİSLİK ve SATIŞ
MEKATRONİK VE ROBOTİK SİSTEMLER

Kurumsal

2005 yılında Ankara’da kurulan, bugün İstanbul ve İzmir‘de de şubeleri olan şirketimiz, Hakay Rulman Makina Mühendislik Müş. San. Tic. Ltd. Şti., başta makine imalatı, kalıp, savunma, otomotiv, kağıt ve tekstil endüstrisi ve bunların yan sanayilerinin de içinde bulunduğu geniş bir alanda Mekatronik ve Robotik Sistem ürünlerinin satışını yapmakta ve mühendislik hizmetleri vermektedir.

Firmamız; Lineer Hareket Sistemleri, Rulmanlar, Körük ve Koruma Sistemleri, Merkezi  Yağlama Sistemleri, Redüktör, Dişli Çark, Spindle Motor, Servo Motor, Servo Sürücü, Konveyör Ekipmanları, Gres yağı,  O-ring, Yağ Keçesi, Tane Bilya ve Masura, Segman gibi ürünlerin, profesyonel anlamda, Satış ve Pazarlaması, Mühendislik Hizmetleri ve Proje Danışmanlığını sunmaktadır.

Şirketimiz, dünyanın en büyük lineer hareket sistemleri üreticisi Japon THK’nın Türkiye Distribütördür. Dünyanın en büyük rulman üreticilerinden Alman INA – FAG, Japon NSK rulmanları; Alman NEUGART, İtalyan BONFIGLIOLI ve Japon SUMITOMO redüktörleri; FORZA spindle motorları; İtalyan EUROSNODI Mafsal Kafa gibi ürünlerin  distribütörlüklerini ve bayiliklerini yapmaktadır.

Rulman üretimi ve satışı konusunda 45 yılın üzerinde deneyime sahip olan yönetim kadromuz öncülüğündeki şirketimiz müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız adına birinci hizmetimiz ve en temel prensibimiz etkin müşteri iletişimi kurmaktır. Bu amaçla, doğru ürün ve hizmeti, müşterilerimize doğru zamanda ve doğru fiyatla sunmak ve onları memnun etmek öncelikli isteğimizdir. Problemin değil, daima çözümün bir parçası olmanın farkını, kaliteli ürün ve hizmetlerimizle ortaya koymaya çalışmaktayız.

Yeni Ürünler

İletişim

İvedik O.S.B. 1420. cad. 1476. sk., No: 65, Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Tel : (0312) 395 77 77
Faks : (0312) 395 78 78
E-Posta :Tıklayınız...

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü fikir, istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...