Kurumsal

2005 yılında Ankara'da kurulan, bugün İstanbul ve İzmir'de de şubeleri olan şirketimiz, Hakay Rulman Makina Mühendislik Müş. San. Tic. Ltd. Şti., başta makine imalatı, kalıp, savunma, otomotiv, kağıt ve tekstil endüstrisi ve bunların yan sanayilerinin de içinde bulunduğu geniş bir alanda Mekatronik ve Robotik Sistem ürünlerinin satışını yapmakta ve mühendislik hizmetleri vermektedir.

Firmamız; Lineer Hareket Sistemleri, Rulmanlar, Körük ve Koruma Sistemleri, Merkezi  Yağlama Sistemleri, Redüktör, Dişli Çark, Spindle Motor, Servo Motor, Servo Sürücü, Konveyör Ekipmanları, Gres yağı,  O-ring, Yağ Keçesi, Tane Bilya ve Masura, Segman gibi ürünlerin, profesyonel anlamda, Satış ve Pazarlaması, Mühendislik Hizmetleri ve Proje Danışmanlığını sunmaktadır.

Şirketimiz, dünyanın lider lineer hareket sistemleri üreticisi Japon THK'nın Türkiye Distribütördür. Dünyanın en büyük rulman üreticilerinden Alman INA-FAG ve Japon NSK rulmanları; Alman NEUGART ve Japon SUMITOMO redüktörleri; Alman GÜDEL dişliler; Japon YASKAWA servo sürücü ve inverter gibi ürünlerin  distribütörlüklerini ve bayiliklerini yapmaktadır.

Rulman üretimi ve satışı konusunda 45 yılın üzerinde deneyime sahip olan yönetim kadromuz öncülüğündeki şirketimiz müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız adına birinci hizmetimiz ve en temel prensibimiz etkin müşteri iletişimi kurmaktır. Bu amaçla, doğru ürün ve hizmeti, müşterilerimize doğru zamanda ve doğru fiyatla sunmak ve onları memnun etmek öncelikli isteğimizdir. Problemin değil, daima çözümün bir parçası olmanın farkını, kaliteli ürün ve hizmetlerimizle ortaya koymaya çalışmaktayız.