MEKATRONİK ve ROBOTİK SİSTEMLER
PROFESYONEL MÜHENDİSLİK

Etkinlik, Duyuru ve Haberler

2019 ve 2020 yıllarında THK mobil eğitim aracı ile eğitim...

thk-mobil-egitim
2019 ve 2020 yıllarında, THK Türkiye Resmi Distribütürü olan şirketimiz tarafından, THK Mobil Eğitim Aracı ile, Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşlarında THK Lineer Hareket Sistemleri hakkında eğitim verilmiş ve uygulamalar hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

2018 yılında YASKAWA servo sürücülerin satışına başladık...

yaskawa
İleri teknolojik ürünler olan, Japon YASKAWA Firmasının ürettiği Servo Sürücü, Servo Motor ve İnvertörler ile diğer kontrol ürünlerinin satışını yapmakta ve teknik destek sunmaktayız.

2017 yılında NEUGART Redüktörleri distribütörü olduk...

neugart reduktor
İleri teknoloji kullanılarak üretilmiş olan, Alman NEUGART Firmasının ürettiği Hassas ve boşluksuz redüktörlerin ekonomik, çok hassas ve hijyenik serilerinin satışına başladık.
Satış yanında ayrıca teknik destek hizmeti de vermekteyiz.

2017 yılında SUMITOMO Redüktörlerin satışına başladık...

sumitomo
Japon SUMITOMO DRIVE TECHNOLOGIES ürünleri redüktörler Cyclo techolojisi ile üretilmektedir. Hassas ve boşluksuz Fine Cyclo ve Helical( helis) Buddybox ve Bevel ( konik ) Buddybox serilerinin satışına başladık.
Satış yanında ayrıca teknik destek hizmeti de vermekteyiz.

2016 yılında FORZA Spindle Motorlar distribütörü olduk...

forza-spindle-motorlar
2008 yılından bu yana Yılmay Redüktör Mak.San.ve Tic.Ltd.Şti. tarafından FORZA markası ile üretilen Spindle Motorlar kalitesi ve çeşitliliği sektörün önemli markaları arasında yerini almıştır.

2016 yılında GÜDEL Kremayer ve Pinyon Dişli satışına başladık...

güdel

Firmamız, Alman GÜDEL marka Pinyon ve kremayer dişliler (helis ve düz) satışına ve aynı zamanda teknik destek hizmetleri vermeye başlamıştır…

MAKTEK Avrasya 2014 Fuarı'na Katıldık...

MAKTEK Avrasya Fuarı, 14-19 Ekim 2014 / TÜYAP Büyükçekmece – İstanbul, Türkiye

maktek avrasya 2014

Takım Tezgâhları Sanayici ve İşadamları Derneği (TİAD) ve Makina İmalatçıları Birliği (MİB) ilk kez yaptıkları işbirliğiyle makine sektörünün Avrasya’daki en büyük buluşması olan MAKTEK Avrasya 2014 Fuarı’nı katılarak ürün ve hizmetlerimizi sergilemenin yanında verimli iş anlaşmalarına da imza attık.

Hakay Rulman WIN 2014 Fuar'ında...

WIN – World of Industry Fuarı, 19-22 Mart 2014TÜYAP Büyükçekmece – İstanbul, Türkiye

haberler-win2014-1
7 önemli sektörün endüstriyel bazda sergilediği urun ve hizmetlerin profesyonel ziyaretçilere sunulan ve TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nin tesislerinde gerçekleştirilen WIN 2014 fuarında, şirketimiz Hakay Rulman yeni iş bağlantıları kurmaya, katılımcılara yeni teknolojiler sunmaya devam ediyor…

Özgün Lineer Modül Tasarımı ve Satışına Başladık!

Hakay Rulman, uzman mühendis kadrosuyla kullanıcıya özel Lineer Modül sistemleri tasarlamaya ve satışını yapmaya başladı. Mayıs, 2013.

haberler-Lineer Modul
Lineer Modül ürünlerimiz, çok çeşitli makine sistemlerinde kolaylıkla kurulup entegre edilebilmesinin yanında, özellikle firmaların kendine özgü otomasyon ve taşıma sistemlerine uygun tasarlanmakta ve onlara önemli avantajlar sunmaktadır. Lineer modül kullanımının sağladığı faydalar ve getirdiği pratik çözümler endüstriyel uygulamalarla birçok defa kanıtlanmıştır.

THK Lineer Hareket Sistemleri Hakkında Seminer Düzenledik...

WIN – World of Industry Fuarı, 21-24 Mart 2013 / TÜYAP Büyükçekmece – İstanbul, Türkiye

haberler-win2013-3
Sektördeki potansiyel kullanıcılarımızı bilgilendirmek adına ‘Lineer Hareket Sistemi nedir? THK markamızın endüstri uygulamaları, dev makinelerden günlük hayatımıza kadar uzanan geniş kullanım alanları ve getirdiği çözümler nelerdir? Tüketicilere sağladığı avantajlar nelerdir?’ gibi soruları cevaplandırdığımız kapsamlı bir seminer düzenledik.

Hakay Rulman Win 2013 Fuarı'nda...

WIN – World of Industry Fuarı, 21-24 Mart 2013 / TÜYAP Büyükçekmece – İstanbul, Türkiye

haberler-win2013-4
Türkiye ve Avrasya Bölgesi imalat endüstrisinin en önemli fuarı olan WIN – World of Industry 2013 fuarında yer alarak ürün ve hizmetlerimizi sergilemenin yanında verimli iş anlaşmalarına da imza attık….

MAKTEK Avrasya 2012 Fuarı'na Katıldık...

MAKTEK Avrasya Fuarı, 2-7 Ekim 2012 / TÜYAP Büyükçekmece – İstanbul, Türkiye

maktek-avrasya-2012
Makine sektörünün Avrasya’daki en büyük buluşması olan MAKTEK Avrasya 2012 Fuarı’nı katılan şirketimiz Hakay Rulman, yeni iş bağlantıları kurmaya, katılımcılara yeni teknolojiler sunmaya devam ediyor…

Avrasya Ambalaj 2012 Fuarı'na Katıldık...

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, 20-23 Eylül 2012 / TÜYAP Büyükçekmece – İstanbul, Türkiye

Avrasya Ambalaj 2012
Avrupa’nın en büyük ilk 4 fuarı içerisinde yer alan, Türkiye’de her yıl düzenlenen, sektöründeki en büyük fuar olan Avrasya Ambalaj Fuarı’na katıldık.

Yeni Ürünler

Bilya Kafesli Kızaklar. Kafes; bilyalar arasındaki sürtünmeyi ortadan kaldırır, gürültüyü düşürür, uzun süre bakım gerektirmeden ve yüksek hızlı çalışır Devamı

İletişim

İvedik O.S.B. 1420. cad. 1476. sk., No: 65, Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Tel : (0312) 395 77 77
Faks : (0312) 395 78 78
E-Posta :Tıklayınız...

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...