Hizmetler

Problemin değil, çözümün parçasıyız. Farklıyız...

Doğru ürün ve hizmeti, müşterilerimize doğru zamanda ve doğru fiyatla sunuyoruz. Müşterilerimizi memnun etmek için arzu ve heyecan duyuyoruz. Farkımızı kaliteli hizmetimizle ortaya koyuyoruz.

01
Etkin Müşteri İletişimi
Müşterilerimizin her türlü soru, sorun ve ihtiyaçlarına en doğru ve en hızlı şekilde cevap veriyoruz.
Ürün stok mevcudu, özellikleri, teslimat süresi, mühendislik ve proje danışmanlığı hizmetiyle ilgili detaylı bilgi ve/veya teklif sunuyoruz. İsteyen müşterilerimize ücretsiz Hakay Rulman kataloğu, ücretli THK lineer hareket sistemleri kataloğu ve CD'leri göndererek bilgilendiriyoruz.
Etkin müşteri iletişimi kurmak, müşteri odaklı yaklaşımımız adına birinci hizmetimiz, müşteri odaklı yaklaşımımız adına birinci hizmetimiz, ve en temel prensibimizdir.
02
Mühendislik
Alanında uzman mühendis kadromuz öncülüğünde, müşterilerimizin karşılaştığı endüstriyel sorunları tespit ediyor ve çözüm getirecek sistemler tasarlıyoruz.
Müşterilerimizin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yük, ömür, hız gibi mühendislik hesaplamaları ve analizler yapmaktayız. Elde edilen sonuçları doğru ürün / model / sistem seçimi için kullanıyoruz.
En uygun ürün tipinin belirlenmesinin yanında, bu ürünlerin sistemin neresinde ve nasıl kullanılması gerektiğine dair makina ve mekatronik mühendisliği hizmetleri veriyoruz.

 

03
Proje Danışmanlığı
Lineer Hareket, Kızak Koruma ve Körük, Merkezi  Otomatik Yağlama gibi kompleks sistemleri ile onlarla uyumlu çalışacak redüktör, servo motor, lineer modül vs  seçiminin ayrı ayrı veya birlikte projelendirilerek müşterilerimize daha kaliteli ve daha ekonomik endüstriyel çözümler sunmaktayız.
Proje kapsamında belirli bir programa bağlı stok, teslimat ve bütçe planlaması yapıyor, süreci takip ediyor ve uygulamaya geçiyoruz.
Ayrıca, gerektiği takdirde sistemlerin kurulum ve montaj aşamalarına da katılıp, işler hale gelmesine katkıda bulunuyoruz.

 

04
Eğitim Seminerleri
Müşteri odaklı yaklaşım çerçevesinde, sizlere doğru ürün seçimi, doğru uygulama ve bakım konularında en iyi şekilde yardımcı olabilmek için ürün ve hizmetlerimize dair eğitim seminerleri vermekteyiz.
Lineer Hareket veya Merkezi Yağlama gibi karmaşık sistemlerden Rulman gibi en temel mekanik parçalara kadar birçok konuda ürünlerimizle ilgili detaylı ve kapsamlı bilgiyi sizlerle paylaşıyoruz.
Müşterilerimizin sistem koşullarına uygun, etkili mühendislik çözümleri ve proje geliştirebilmeleri için önemli tecrübelerimizi aktarıyoruz.

 

05
Satış ve Pazarlama
Karşılıklı güvene dayalı, tutarlı ve sürdürülebilir satış süreci geliştirmek öncelikli hedefimizdir.
Ürün ve hizmetlerimizi, piyasada en iyi rekabet edeceği şekilde fiyatlandırıyor, taahhüt edilen sürede sunuyor, dolayısıyla müşterilerimizin maliyet düşürmelerine yardımcı oluyoruz.
Ankara, İstanbul, İzmir gibi Türkiye'nin farklı noktalarında açtığımız şube ve dağıtım kanalları aracılığı ile müşterilerimize sık ziyaretler düzenliyor, onları ürün ve hizmetlerimize dair yeni gelişmelerden haberdar ediyoruz.

 

06
Teknik Destek
Satış sonrası Teknik Destek kapsamında, satışını yaptığımız ürünlerin uygulama başlangıcından başlayarak kullanım süresince yaşanabilecek problemlerin çözülmesinde kullanıcılara yardımcı oluyoruz.
Bu süreç zarfında Periyodik Bakım ve Önleyici Bakım olmak üzere iki ana hususta müşterilerimize detaylı bilgi veriyoruz.
Uygun koruyucu sistem ya da yağlama ve bakım ürünü seçimini, bu ürün ve sistemleri tedarik edilmesini ve uygulama aşamalarında teknik destek verilmesini kapsayan hizmetler veriyoruz.