MEKATRONİK ve ROBOTİK SİSTEMLER
PROFESYONEL MÜHENDİSLİK

THK Lineer Kızak, Lineer Ray ve Arabalar

Lineer Kızak, Lineer Ray, Lineer Araba ve Minyatür Linear Kızaklar

lineer kızak

Dünyada ilk kez Lineer Hareket uygulaması hayata geçiren THK’nın Lineer Ray (Liner Kızak) ana ürünü olup; uzun servis ömrü, yüksek hassasiyet, sağlamlık ve enerji tasarrufu özellikleri sayesinde yüksek hızlı makinelerin geliştirilmesine katkıda bulunur.

Lineer Ray, Liner Kızak ve Lineer Araba katalogları için tıklayınız.
Lineer Kızakların 2D, 3D ve CAD çizimleri, yük ve ömür hesapları ve THK teknik desteği için tıklayınız.

Paslanmaz, Korozyon Dirençli, Yüksek Sıcaklık (Isıya Dayanıklı), Dairesel ve Kavisli , Kafesli ve Kafessiz, Bilyalı ve Makaralı  Lineer Kızak, Minyatür Linear Kızak, Lineer Ray ve Araba çeşitleri, tipleri, ölçüleri ve bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Tam Bilyalı Kafessiz Lineer Kızaklar

minyatür kızak

Tam bilyalı Kızaklar makina ve tezgahların minyatür tiplerinden geniş tiplerine, doğrusal lineer kızaklardan dairesel ve kavisli linear kızaklara, ısıya dayanıklı tiplerden korozyona dayanıklı tiplere kadar birçok uygulamayı kapsayan geniş bir uygulama aralığına sahip lineer kızaklardır.

Bilya Kafesli Lineer Kızaklar

lineer kızak

Lineer kızaklarda bilya kafesi kullanmak, bilyalar arasındaki sürtünmeyi ortadan kaldırır ve düşük gürültü, kabul edilebilir çalışma sesi, uzun dönem bakım gerektirmeyen çalışma ve mükemmel derecede yüksek hızlı yanıt almanızı sağlar.

Masura Kafesli Lineer Kızaklar

linear kızak

Masura kafesi kullanılarak düşük sürtünme, rahat hareket ve uzun dönem bakım gerektirmeyen çalışma sağlayan ultra yüksek sağlamlıkta Masuralı Lineer Kızak sistemidir.

Bilya Kafesli Lineer Kızak SPR/SPS Tipleri

lineer-ray

SPR/SPS tipleri hidrostatik kılavuzlarla karşılaştırıldığında oldukça düşük dalgalanma oluşturur. Ayrıca kılavuz makaralarda olduğundan daha fazla ultra yüksek katılığa ulaşmak için bilya deformasyonu en aza indirilmiştir.

Yeni Ürünler

Bilya Kafesli Kızaklar. Kafes; bilyalar arasındaki sürtünmeyi ortadan kaldırır, gürültüyü düşürür, uzun süre bakım gerektirmeden ve yüksek hızlı çalışır Devamı

İletişim

İvedik O.S.B. 1420. cad. 1476. sk., No: 65, Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Tel : (0312) 395 77 77
Faks : (0312) 395 78 78
E-Posta :Tıklayınız...

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...