THK Minyatür Lineer Makaralar

THK Minyatür Lineer Makaralar

 minyatür lineer makara

Minyatür Lineer Makara, yüksek yük performanslı olup küresel bir makaraya sahip küçük bir lineer taşıyıcıdır. Bu ürün, hassas pozisyonlama, tekrarlanabilirlik ve sağlamlık gerektiren makinelerde en yüksek performansı gösterir.

Minyatür Lineer Makara katalogları için tıklayınız…

THK Minyatür Lineer Makaraları yüksek yük performanslı bir üründür. Küresel bir makaraya sahip küçük bir lineer taşıyıcıdır.

Bu ürün, hassas pozisyonlama, tekrarlanabilirlik ve sağlamlık gerektiren makinelerde en yüksek performansı gösterir..

LR Tipi

lm-makarasi-1

Metal Bilya Kafesli Makara tipi. Bu tip montaj yüzeyinde işlenen bir yuvaya uymak üzere tasarlanmıştır. Cıvatalar yuva tabanındaki dört deliğe vidalanarak, Lineer Makara montaj yüzeyine sabitlenir. Ana birim için ayrılan alanın yükseklik açısından sınırlı olduğu yerler için uygundur (sabitlemeli tipler SM ve SE de mevcuttur).

LR-Z Tipi

lm-makarasi-1

Reçine Kafesli Makara tipi. LR tipi ile aynı şekilde monte edilmek üzere tasarlanan bu tip, reçine kafes kullanan daha hafif bir tipdir. Conta takılmak üzere bir conta yuvası olduğu için, yüksek kirlenmeye karşı özel bir kauçuk conta kolaylıkla takılabilir. Ayrıca bu tip 1m/s’lik yüksek hızda yürütülebilir.

LRA Tipi

lm-makarasi-1

Metal Bilya Kafesli Makara tipi. Aynı LR tipi gibi bu tip de bir yuvaya oturmak üzere tasarlanmıştır. Sabitleme tipi SM veya SE ve kalın cıvatalar kullanılarak sıkıca monte edilebilen küçük bir tiptir.

LRA-Z Tipi

lm-makarasi-1

Reçine Kafesli Makara tipi. LRA tipi ile aynı şekilde monte edilmek üzere tasarlanan bu tip, reçine kafes kullanan daha hafif bir tipdir. Conta takılmak üzere bir conta yuvası olduğu için, yüksek kirlenme karşı özel bir kauçuk conta kolaylıkla takılabilir. Ayrıca bu tip 1m/s’lik yüksek hızda yürütülebilir.

LRB Tipi

lm-makarasi-1Metal Bilya Kafesli Makara tipi. Bu tip montaj yüzeyinde bir yiv gerektirmediği için, işçilik saati azaltılabilir. LRA tipinde olduğu gibi, sabitleme SMB veya SEB kullanılarak sıkıca monte edilebilir.

LRB-Z Tipi

lm-makarasi-1

Reçine Kafesli Makara tipi. LRB tipi ile aynı şekilde monte edilmek üzere tasarlanan bu tip, reçine kafes kullanan daha hafif bir tipdir. Conta takılmak üzere bir conta  yuvası olduğu için, yüksek kirlenmeye karşı özel bir kauçuk conta kolaylıkla takılabilir. Ayrıca bu tip 1m/s’lik yüksek hızda yürütülebilir.

LRU Tipi

minyatür-lineer-kızak

Metal Bilya Kafesli Makara tipi. Bu tip montaj yüzeyinde bir yiv gerektirmediği için, işçilik saati azaltılabilir. Oluk tabanındaki dört deliğe cıvataları vidalayarak montaj yüzeyine sabitlenir.