THK Tam Bilyalı Kafessiz Kızaklar

THK Tam Bilyalı Kafessiz Lineer Kızak (Ray) ve Arabalar (Bloklar)

bilyalı lineer kızak

Tam bilyalı Kızaklar, makine araçlarının minyatür tiplerinden geniş tiplerine, lineer kızaklardan eğri kızaklara kadar birçok uygulamayı kapsayan geniş bir uygulama aralığına sahip liner kızaklardır.

THK Tam Bilyalı Kafessiz Kızak ve Araba katalogları için tıklayınız…

Tipler:
HSR TipiLineer Kızağın  her yönde kullanılmasını sağlamak için, her bilya sırasının lineer arabaya gelen yüklerinin her yönde (radyal, ters radyal ve yatay ) eşit olmasını sağlayacak şekilde 45° ’lik bir değme açısıyla yerleştirildiği en yaygın standart bir Lineer Kızaktır.
HSV TipiStandart HSR tipi gibi 4 yönlü eşit yük taşıma özelliğinin yanında; ağır yük taşıma, rijitlik ve montaj hatalarını absorbe etme özeliklerine sahip yeni standart bir Lineer Kızak tipidir.
SR TipiDüşük  yükseklik ve radyal yönde geniş yükler almasını sağlayacak bir bilya bağlantı yapısı olan küçük boyutlu olarak tasarlanan bir tip olduğu için bu Lineer Kızak yatay kızak birimleri için en iyisidir.
NR ve NRS TipleriBilya çapına yakın derin yivli oluğu olan ve makina araçları için gerekli yüksek mukavemet, titreşimi, darbe direnci ve tampon özellikleri olan bu tipler çok ağır Lineer Kızaklardır.  Özellikle radyal yük taşımak için en iyisidir.
HRW TipiGeniş ray genişliğiyle ve düşük yüksekliğiyle alçak ağırlık merkezli yapısına bağlı olarak bu Lineer kızak tipi yerden tasarruf edilmesi gereken veya bir momente karşı yüksek sağlamlığın tek bir ray için gerekli olduğu yerlerde kullanılabilir.
RSR TipiBu tip tüm yönlerdeki yükleri yeterli şekilde taşıyabilen ve tek raylı kızaklar olmasına rağmen küçük bir moment yükünde çalışabilen Minyatür Lineer Kızaktır.
RSR-Z TipiBu tipLineer arabanın bir bölümünde reçine malzeme kullanarak ağırlıktan tasarruf eden ve düşük maliyetli bir Minyatür lineer Kızaktır.
HR Tipi2 rayın paralel kurulumu ile 4 yönde eşit ağırlıktaki yükleri taşıyabilen bu Lineer Kızağının düşük kesit yüksekliği vardır ve aralığın ayarlanmasına izin verir.
GSR TipiBu Lineer Kızak tipi kendi kendini ayarlama yeteneği olması sebebiyle montaj doğruluğunun sabitlenmesinin zor olduğu yerler ve genel endüstri makinaları ve benzerleri için en iyisidir.
CSR TipiBu tip, HSR tipine benzer bir iç yapısı olan, iki lineer rayı birlikte kullanan,  çok güvenilir bütünleşik bir Lineer Kızak tipidir..
MX TipiÇok düşük yüksekliğe sahip dikey bir Lineer sisteminin kurulmasına izin veren bütünleşik tip bir Minyatür Lineer Kızak.
JR TipiLineer rayın yüksek bükülme mukavemeti ve bölümsel bir şekle sahip olmasından dolayı bu Lineer Kızak yapısal bir eleman olarak kullanılabilir.
HCR  TipiBu tip kızaklar dairesel hareket gerçekleştirebilen bir Lineer kızak çeşididir. İstenirse dairesel ve doğrusal hareket birleştirilebilir.
HMG TipiBu tip Lineer Kızak HSR ve HCR teknolojilerini birleştirerek aynı tipteki Lineer Arabaların (Blokların) düz ve kavisli kızaklarda (raylarda) sürekli olarak hareket etmesine izin veren yeni bir doğrusal-kavisli kızaktır.
NSR-TBC TipiBu Lineer Kızak yüksek oranda otomatik ayarlama ve otomatik hizalama yeteneğine sahip olduğu için zor kurulumlarda bile kullanılabilir.
Yüksek SıcaklıkMaksimum 150 derece servis sıcaklığına erişebilen yüksek oranda korozyon dirençli bir Lineer Kızak.
Yüksek Korozyon DirenciBu Lineer  Kızak (Ray) ve Araba serisinde, yüksek korozyon dirençli paslanmaz çelik  ve diğer metal  malzemeler kullanarak, mükemmel korozyon direncine erişilmiştir.