MEKATRONİK ve ROBOTİK SİSTEMLER
PROFESYONEL MÜHENDİSLİK

THK Taşıma Sistem uygulamaları

Tek Koltuklu Helikopterler

tek-koltuklu-helikopterler

Dünyadaki en küçük tek koltuklu helikopterlerde, pervaneye ait açısal hareketli milde THK’nın R Kızakları kullanılmaktadır. Pervane açısını değiştirerek araç döndürülebilir ve yönü değiştirilebilir.

Platformlu Kapılar

platformlu-kapilar

Bilya Kafesli Lineer Kızaklar ve Kam Rulmanları, insanların kazayla demiryolu raylarına düşmelerini engelleyen platformlu kapılarda kullanılmaktadır. THK’nın oldukça sağlam ve sessiz çalışan ürünleri, asılan bu platformlu kapıları güvenli bir biçimde tutar.

Elektrikli 4 Tekerlekli Motosikletler

THK’nın İki Yönlü Mafsallar, elektrikli 4 tekerlekli motosikletlerin ön ve arka direksiyon sistemlerinin bağlantı mekanizmalarında kullanılmaktadır. Yaşlı insanların çoğaldığı toplumlarda, yaşlılar için bu 4 tekerlekli motosikletlere olan talep artmaktadır. İki yönlü Mafsal Kafalar  kullanmak mekanizmanın sürtünmesiz veya oynamadan çalışmasını sağlar, bu sayede araçlar güvenli bir biçimde kullanılabilir.

Yeni Ürünler

Bilya Kafesli Kızaklar. Kafes; bilyalar arasındaki sürtünmeyi ortadan kaldırır, gürültüyü düşürür, uzun süre bakım gerektirmeden ve yüksek hızlı çalışır Devamı

İletişim

İvedik O.S.B. 1420. cad. 1476. sk., No: 65, Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Tel : (0312) 395 77 77
Faks : (0312) 395 78 78
E-Posta :Tıklayınız...

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...