MEKATRONİK ve ROBOTİK SİSTEMLER
PROFESYONEL MÜHENDİSLİK

THK Diğer Üretim Endüstrileri Uygulamaları

Boyama Makineleri

boyama-makineleri

Boyama makinesi, bağlayıcı kumaşı boyama işlemi esnasında malzemeyi boyama tankına aktarır. Bilinen Kam Rulmanları yerine, kızaktaki makinenin oynamasını ve titreşimi azaltmak amacıyla yatay kumaş hareketi için LM kızak Model JR kullanılmaktadır. Bilya Kafesli Lineer Kızaklar ayrıca boyama tankına kumaşların dikey bir eksenle aktarılması için de kullanılmaktadır.

Taş Kesiciler

Bilya Kafesli Lineer Kızaklarımız zımpara kullanarak taşları aşamalı olarak kesen taş kesicilerin X,Y ve Z ekseni kızaklarında kullanılmaktadır. Sıçrayan su ve taş parçacıkları çalışma ortamında tehlike yaratmaktadır, ancak Yağlayıcı QZ ve Lamine Kontak Kazıyıcı LaCS ile Lineer Kızaklar bu koşullar altında bile etkili bir biçimde kullanılabilir.

Döküm için Köpük Polistren İşleme Makineleri

Döküm için ahşap yerine geçen köpük polistiren işleyen bir makinedir. Bilya Kafesli Lineer Kızak Modelli SHS, işleme makinesinin X, Y ve Z ekseni kızağında kullanılmaktadır ve döner Vidalı Bilyeler bu makinelerin sürücü kısımlarında kullanılmaktadır. Bu makinelerin X ekseni stroku 9050 mm’ye kadar ulaşabilir. Model SHS kullanıldığında, makinenin dönme değişimi azalır ve dökümün çevre çizgisi doğruluğu artar. Ayrıca, Yağlayıcı QZ azaltılmış boru tesisatı sayesinde uzun süre bakım gerektirmemektedir.

Yeni Ürünler

Bilya Kafesli Kızaklar. Kafes; bilyalar arasındaki sürtünmeyi ortadan kaldırır, gürültüyü düşürür, uzun süre bakım gerektirmeden ve yüksek hızlı çalışır Devamı

İletişim

İvedik O.S.B. 1420. cad. 1476. sk., No: 65, Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Tel : (0312) 395 77 77
Faks : (0312) 395 78 78
E-Posta :Tıklayınız...

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...