PROFESYONEL MÜHENDİSLİK ve SATIŞ
Bizi Arayın: (0312) 395 77 77

Taşıma Sistemleri

Tek Koltuklu Helikopterler

tek-koltuklu-helikopterler

Dünyadaki en küçük tek koltuklu helikopterlerde, pervaneye ait açısal hareketli milde THK’nın R Kızakları kullanılmaktadır. Pervane açısını değiştirerek araç döndürülebilir ve yönü değiştirilebilir.

Platformlu Kapılar

platformlu-kapilar

Kafesli Bilye LM Kızakları ve Kam Takipçileri, insanların kazayla demiryolu raylarına düşmelerini engelleyen platformlu kapılarda kullanılmaktadır. THK’nın oldukça sağlam ve sessiz çalışan ürünleri, asılan bu platformlu kapıları güvenli bir biçimde tutar.

Elektrikli 4 Tekerlekli Motosikletler

THK’nın Bağlantı Bilyeleri, elektrikli 4 tekerlekli motosikletlerin ön ve arka direksiyon sistemlerinin bağlantı mekanizmalarında kullanılmaktadır. Yaşlı insanların çoğaldığı toplumlarda, yaşlılar için bu 4 tekerlekli motosikletlere olan talep artmaktadır. Bağlantı Bilyelerini kullanmak mekanizmanın sürtünmesiz veya oynamadan çalışmasını sağlar, bu sayede araçlar güvenli bir biçimde kullanılabilir.

Yeni Ürünler

Eğitim Talebi

Sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmek için ürün ve hizmetlerimize dair eğitim seminerleri vermekteyiz. Eğitimlere katılmak için belirli bir kotanın dolması gerekmektedir. Hemen başvurun...

İletişim

İvedik O.S.B. M. Gökçek Bul. 1420. cad. 1476.sk., No:65 Ostim / Ankara
Tel : 0312 395 77 77
Faks : 0312 395 78 78
E-Posta:info@hakayrulman.com

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü fikir, istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...