PROFESYONEL MÜHENDİSLİK ve SATIŞ
Bizi Arayın: (0312) 395 77 77

Elektronik Cihazlar

Çeşitli Taşınabilir TV Kamera Sistemleri

cesitli-tasinabilir-tv-kamera-sistemleri

Uzaktan kumandalı bir TV kamera sistemi, net görüntüler elde etmek için farklı yönlere rahatlıkla hareket edebilmelidir. Ayrıca, net bir ses kaydı için sistem sessiz çalışmalıdır. Kafesli teknolojilere dayanan LM Kızaklarımız, hareket rahatlığının ve sessiz çalışmanın büyük öneme sahip olduğu sürücü mekanizmalarını oluşturmaya yardımcı olur.

Otomatik Para Çekme Makineleri (ATM’ler)

otomatik-para-cekme-makineleri

THK’nın sürgü rayları paranın yatırıldığı ve çekildiği otomatik para çekme makinelerinin (ATM’ler) ağızlarında kullanılır. Hafif ve küçük olma özelliğiyle bu Teleskopik (Sürgü) Raylar, küçük ATM tasarımlarının geliştirilmesine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Küçük Fotoğraf Developman Aygıtı

Minyatür LM Kızakları ve Vidalı Bilyeler fotoğraf makinesi negatiflerini tarayan, film görüntü verilerini işleyen ve yazıcılardan renkli resim çıktıları alan aygıtlarda kullanılmaktadır. Bu aygıt, fotoğraf developmanı ve fotoğraf yazdırma yapılan dükkanlarında kullanılacağından boyut olarak küçük olmalıdır. THK’nın minyatür ürünleri küçük tasarımının yanı sıra film tarama için gerekli olan oldukça net bir odak sunar.

Yeni Ürünler

Eğitim Talebi

Sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmek için ürün ve hizmetlerimize dair eğitim seminerleri vermekteyiz. Eğitimlere katılmak için belirli bir kotanın dolması gerekmektedir. Hemen başvurun...

İletişim

İvedik O.S.B. M. Gökçek Bul. 1420. cad. 1476.sk., No:65 Ostim / Ankara
Tel : 0312 395 77 77
Faks : 0312 395 78 78
E-Posta:info@hakayrulman.com

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü fikir, istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...