PROFESYONEL MÜHENDİSLİK ve SATIŞ
Bizi Arayın: (0312) 395 77 77

Diğer Üretim Endüstrileri

Boyama Makineleri

boyama-makineleri

Boyama makinesi, bağlayıcı kumaşı boyama işlemi esnasında malzemeyi boyama tankına aktarır. Bilinen Kam Takipçileri yerine, kızaktaki makinenin oynamasını ve titreşimi azaltmak amacıyla yatay kumaş hareketi için LM kızak Model JR kullanılmaktadır. Kafesli Bilye LM Kızakları ayrıca boyama tankına kumaşların dikey bir eksenle aktarılması için de kullanılmaktadır.

Taş Kesiciler

Kafesli Bilye LM Kızaklarımız zımpara kullanarak taşları aşamalı olarak kesen taş kesicilerin X,Y ve Z ekseni kızaklarında kullanılmaktadır. Sıçrayan su ve taş parçacıkları çalışma ortamında tehlike yaratmaktadır, ancak Yağlayıcı QZ ve Lamine Kontak Kazıyıcı LaCS ile LM Kızakları bu koşullar altında bile etkili bir biçimde kullanılabilir.

Döküm için Köpük Polistren İşleme Makineleri

Döküm için ahşap yerine geçen köpük polistiren işleyen bir makinedir. Kafesli Bilye LM Kızak Modelli SHS, işleme makinesinin X, Y ve Z ekseni kızağında kullanılmaktadır ve döner Vidalı Bilyeler bu makinelerin sürücü kısımlarında kullanılmaktadır. Bu makinelerin X ekseni stroku 9050 mm’ye kadar ulaşabilir. Model SHS kullanıldığında, makinenin dönme değişimi azalır ve dökümün çevre çizgisi doğruluğu artar. Ayrıca, Yağlayıcı QZ azaltılmış boru tesisatı sayesinde uzun süre bakım gerektirmemektedir.

Yeni Ürünler

Eğitim Talebi

Sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmek için ürün ve hizmetlerimize dair eğitim seminerleri vermekteyiz. Eğitimlere katılmak için belirli bir kotanın dolması gerekmektedir. Hemen başvurun...

İletişim

İvedik O.S.B. M. Gökçek Bul. 1420. cad. 1476.sk., No:65 Ostim / Ankara
Tel : 0312 395 77 77
Faks : 0312 395 78 78
E-Posta:info@hakayrulman.com

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü fikir, istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...