MEKATRONİK ve ROBOTİK SİSTEMLER
PROFESYONEL MÜHENDİSLİK

THK Bilyalı Yivli (Oluklu) Mil

Bilyalı Yivli (Oluklu) Mil

THK Bilyalı Yivli (Oluklu) Miller (LT, LF, LBS, LBST, LBR, LBF, LBH, LTR, LTR-A Modeller) Katalogu için tıklayınız.

Kafesli Bilyalı Yivli Mil SLS / SLF

bilyalı-oluklu-mil

Bilye kafesinin benimsenmesi eşit boşluklu bilyelerin dolaşım hareketinin kalıcı olmasını ve yüksek hızlı tepkinin elde edilmesini sağlar. Ayrıca bilyeler arasında çarpışma ve sürtünmeyi engeller; düşük gürültü seviyesi, sessiz çalışma ve düşük partikül üretimine sahiptir. Yağ tutma özelliği geliştirildiği için uzun süre bakım gerektirmeden çalışma imkanı sağlar.

Yüksek Tork Modelleri: LBS,LBST,LBF,LBR ve LBH

bilyalı yivli mil

Freze şaftı, daire üzerinde 120 derecede eş uzaklıkta düzenlenmiş, yük altında her biri bilyelerin 2 sırasıyla (toplamda 6 sıra) tutulan 3 tepeye sahip olduğundan dolayı, bu Bilyeli Freze, tek frezeyle önyükleme sağlayarak sağlamlığı arttırmak için açısal boşuğa sahip değildir.

Detaylı Bilgi

Orta Tork Modelleri: LT ve LF

oluklu-mil

Bu Bilyeli Freze, freze şaftı çevre üzerinde bir yük altında orta seviye bir önyükleme sağlamak için herbiri iki sıra (toplamda 4 veya 6 sıra) bilyeli 3 sırta sahip olduğu için radial ve tork yönlerinde yüksek yük kapasitesine sahiptir.

Detaylı Bilgi

Vitesli Döner Modeller: LBG ve LBGT

bilyeli-freze-4

Bu model flanş çevresinde vites dişleri olan bir birim tipidir ve radyal ve eksenel iğneli rulmanlar freze somunuyla kompakt bir şekilde bütünleşir. Bu Bilyeli Freze, freze somunu sürücülü bir tork iletimi mekanizması için en iyisidir.

Detaylı Bilgi

Döner Modeller: LTR ve LTR-A

bilyeli-freze-5

Bu model, destek rulmanlarının freze somununun dış yüzeyiyle doğrudan bütünleştiği, Bilyeli Frezenin küçük bir birim tipidir.

Detaylı Bilgi

Yeni Ürünler

Bilya Kafesli Kızaklar. Kafes; bilyalar arasındaki sürtünmeyi ortadan kaldırır, gürültüyü düşürür, uzun süre bakım gerektirmeden ve yüksek hızlı çalışır Devamı

İletişim

İvedik O.S.B. 1420. cad. 1476. sk., No: 65, Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Tel : (0312) 395 77 77
Faks : (0312) 395 78 78
E-Posta :Tıklayınız...

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...