PROFESYONEL MÜHENDİSLİK ve SATIŞ
Bizi Arayın: (0312) 395 77 77

Eğlence Sektörü

THK ürünleri izleyiciyi cezbedip keyiflendirmeye yardımcı olmak üzere eğlence sektöründe de kullanılır.

eglence

Yoğun, ikna edici coşku ve heyecanlar

Modern çağın video oyunları artık her zamankinden daha gerçekçi, oyunculara gerçek arabaların içinde yarışıyormuş veya gerçekten spor yapıyormuş hissi veriyorlar. Sayıları gittikçe artan oyunlar, ekranda görülen aksiyona uygun olarak sarsılan ve hareket eden sürücü koltukları ve kokpitler gibi özellikleri de beraberinde getiriyor.

Örneğin, bu araba yarışı makinesi oyuncuların gerçekten de bir arabayı kontrol ediyorlarmış gibi hissetmelerine olanak tanır. Sürücü arabaya yön verdikçe hem sürücü, hem de araba sağa-sola doğru yatar ve döner, THK’nın LM Kızakları, Vidalı Bilyeleri ve Bağlama Bilyeleri bu döner mekanizmada kullanılır. Küçüklüğüne karşın büyük güçlere olan dayanıklılığı ve rahat hareket kabiliyetiyle THK ürünleri oyunculara gerçek bir sürüş hissi yaşatır.

Kullanılan Ürünler

LM Kızaklar

lm-kizaklar

Dünyada dönme yolu temasla lineer hareket sağlayabilen ilk cihazlar olan LM Kızaklar, THK’nın birincil ürünleridir.

 

Vidalı Bilyeler

vidali-bilyeler

Vidalı bilyelerimiz, vida şaftı ve somunu arasında dönme hareketini sağlayan bilyelere sahiptir ve bu özellik onları oldukça etkili beslenen vidalar haline getirir.

 

Bağlantı Bilyeleri

baglanti-bilyeleri

Bağlantı Bilyeleri minimum boşlukla rahat çalışmayı sağlamak için bilye saplamaya sahip, dairesel mafsallardır.

Yeni Ürünler

Eğitim Talebi

Sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmek için ürün ve hizmetlerimize dair eğitim seminerleri vermekteyiz. Eğitimlere katılmak için belirli bir kotanın dolması gerekmektedir. Hemen başvurun...

İletişim

İvedik O.S.B. M. Gökçek Bul. 1420. cad. 1476.sk., No:65 Ostim / Ankara
Tel : 0312 395 77 77
Faks : 0312 395 78 78
E-Posta:info@hakayrulman.com

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü fikir, istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...