Günlük Yaşamda THK Uygulamaları

Günümüz dünyasında kolaylık, emniyet ve güvenilirlik gittikçe daha çok talep görmektedir. Ev aletleri ve eşyaları da gelişmektedir. Ve mutfaklarda, THK teknolojisi de bu gelişimin bir parçasıdır.

gunluk-yasam

Tam size uygun yükseklikte bir mutfak
UD (evrensel dizayn) mutfaklarda Lineer Kızaklar lavabonun altında, lineer rulman ve Lineer Mil Yatağı teknolojilerimizi de asma dolapların askılarında görebilirsiniz. Zaman içinde, yüksekliği ayarlanabilen lavaboların askı bölümleri çeşitli baskılara ve basınca maruz kalarak sarsıntılı, dengesiz ve emniyetsiz hale gelebilir.

Ancak Lineer kızak Modeli SSR sayesinde UD sistem mutfaklarda bu sorunla karşılaşılmaz. Mutfaktaki hareket edebilen parçaların maruz kalabileceği kuvvetleri önceden düşünerek, kolay hareket yeteneği ve benzersiz güvenlik ve teminat seviyesi sağlamak için oldukça sağlam olan Lineer Kızaklarımızı kullanmayı tercih ettik.

Zaman içinde ev halkının gitgide birbirinden daha da kopuk duruma geldiği toplumlara doğru ilerlerken, UD mutfaklar kuşkusuz hayatımızda daha önemli roller oynayacaktır.

Kullanılan Ürünler

Lineer Kızaklar

lm-kizaklar

Dünyada dönme yöntemi temasıyla lineer hareket sağlayabilen ilk cihazlar olan Lineer Kızaklar, THK’nın birincil ürünleridir.

 

Lineer Rulman

lineer-kovan

Lineer Rulmanlar lineer yönlendirme için