THK Vidalı Kam Makaraları – Rulmanları

Vidalı Kam Makarası- Vidalı Kam Rulmanı

Vidalı Kam Rulmanı, yüksek sertlikli bir şaftı ve entegre iğneli bir rulmanı olan küçük bir rulmandır. Kam mekanizmaları ve otomasyon makinaları ve bunlara bağlı makinaların lineer hareketi için bir kızak makarası olarak en uygunudur.

THK Vidalı Kam Makarası (Rulmanı) ve Kam Makarası katalogları için tıklayınız

Tipler:
CF TipiBu tip bir sürücü yivi veya saplama başında altıgen bir yuvaya sahip olan düşük fiyatlı bir Kam Rulmanıdır. Tamamen paslanmaz çelik tip (sembol M) dış atmosferden pas üretmediği ve az toz ürettiği için temiz oda uygulamaları için en iyisidir.
CFT TipiTemel olarak popüler tip Kam Rulmanının aynısı olan bu tip saplama başındaki ve dişte boru tesisatı için açılan deliklerle birlikte sağlanır. Yağlama için bütünleşik boru sisteminin gerekli olduğu yerler için en iyisidir.
CFH  TipiBu tip, popüler tip Kam Rulmanıyla aynı montaj deliğine yerleştirilebilir. Saplamanın montaj şaftı ve saplama başı 0,25mm’den 1,0mm’ye kadar dışmerkezli olduğu için butipin konumlandırması sadece saplamayı döndürerek kolaylıkla ayarlanabilir. Dolayısıyla bu, küçük, yüksek doğruluklu dışmerkezli bütünleşik yapıya sahip bir kam rulmanıdır.
 CFN TipiPopüler tip Kam Rulmanı olan bu tip eksenel yük bilyaları ile birleştirilmiştir. Bir montaj hatasından kaynaklanan eksenel yükü taşıyabilir.;
CFS TipiDış halkanın dış çapı bijon çapına göre çok küçüktür, bu yüzden bu supap iteceği yüksek kompakt özelliğe sahip tasarımlarla uyum sağlayabilir.
CF-SFU TipiKurulumu kolaylaştırmak için bijon cıvataya yassı oluk işlenmiştir. Böylece bir vida ile sabitlenebilir. Bu işlem, bijon cıvatayı sabitlemek için boşluk olmayan üniteler için uygundur.