MEKATRONİK ve ROBOTİK SİSTEMLER
PROFESYONEL MÜHENDİSLİK

THK Vidalı Kam Makaraları – Rulmanları

Vidalı Kam Makarası- Vidalı Kam Rulmanı

THK Vidalı Kam Makarası (Rulmanı) ve Kam Makarası katalogları için tıklayınız

Tipler:

CF TipiBu tip bir sürücü yivi veya saplama başında altıgen bir yuvaya sahip olan düşük fiyatlı bir Kam Rulmanıdır. Tamamen paslanmaz çelik tip (sembol M) dış atmosferden pas üretmediği ve az toz ürettiği için temiz oda uygulamaları için en iyisidir.
CFT TipiTemel olarak popüler tip Kam Rulmanının aynısı olan bu tip saplama başındaki ve dişte boru tesisatı için açılan deliklerle birlikte sağlanır. Yağlama için bütünleşik boru sisteminin gerekli olduğu yerler için en iyisidir.
CFH  TipiBu tip, popüler tip Kam Rulmanıyla aynı montaj deliğine yerleştirilebilir. Saplamanın montaj şaftı ve saplama başı 0,25mm’den 1,0mm’ye kadar dışmerkezli olduğu için butipin konumlandırması sadece saplamayı döndürerek kolaylıkla ayarlanabilir. Dolayısıyla bu, küçük, yüksek doğruluklu dışmerkezli bütünleşik yapıya sahip bir kam rulmanıdır.
 CFN TipiPopüler tip Kam Rulmanı olan bu tip eksenel yük bilyaları ile birleştirilmiştir. Bir montaj hatasından kaynaklanan eksenel yükü taşıyabilir.;
CFS TipiDış halkanın dış çapı bijon çapına göre çok küçüktür, bu yüzden bu supap iteceği yüksek kompakt özelliğe sahip tasarımlarla uyum sağlayabilir.
CF-SFU TipiKurulumu kolaylaştırmak için bijon cıvataya yassı oluk işlenmiştir. Böylece bir vida ile sabitlenebilir. Bu işlem, bijon cıvatayı sabitlemek için boşluk olmayan üniteler için uygundur.

Yeni Ürünler

Bilya Kafesli Kızaklar. Kafes; bilyalar arasındaki sürtünmeyi ortadan kaldırır, gürültüyü düşürür, uzun süre bakım gerektirmeden ve yüksek hızlı çalışır Devamı

İletişim

İvedik O.S.B. 1420. cad. 1476. sk., No: 65, Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Tel : (0312) 395 77 77
Faks : (0312) 395 78 78
E-Posta :Tıklayınız...

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...