MEKATRONİK ve ROBOTİK SİSTEMLER
PROFESYONEL MÜHENDİSLİK

THK Çapraz Makaralı Rulmanlar

THK Çapraz Makaralı Rulmanlar – Döner Tabla Rulmanları

çapraz makaralı rulman

Çapraz Makaralı Rulman her yönde yükleri taşıyabilen, yüksek dönüş hareketi hassasiyetine sahip rulmandır. Dikey düzenlenmiş silindirik makaralar sayesinde her yöndeki yükleri taşıyabilir.

Tek Sıra ve Çift Sıra Çapraz Makaralı Rulman katalogları için tıklayınız…

THK’nın tek sıra ve çift sıra çapraz makaralı rulmanları (döner tabla rulmanları) her yönde yükleri taşıyabilen, yüksek dönüş hareketi hassasiyetine sahip rulmanlardır. Dikey düzenlenmiş silindirik makaralar sayesinde her yöndeki yükleri taşıyabilirler.

Hem İç Bilezik Hemde Dış Bilezik Dönüş Hareketi İçin Tip

çapraz-makaralı-rulman
Hem iç bilezik hem de dış bilezik dönüş hareketleri için kullanılabilen tip.
Standart RU Tipi Bu tipin montajı deliklerle sağlandığı için baskı flanşı veya yuva gerektirmez. Ayrıca sahip olduğu kapak ve iç – dış bilezikler sayesinde performansı montajdan fazla etkilenmez. Dönüş hareketi doğruluğuna ve torka ulaşılması garanti edilir.

İç Bilezik Dönüş Hareketleri İçin Tip

crossroller_r_i_02

İç bileziğin yüksek dönüş hareketi doğruluğu gerektirdiği alanlarda en iyi seçimdir.

Standart RB TipiDış bileziğin ayrılabilir, iç bileziğinde ana gövdeye beraber olduğu temel Çapraz Makaralı Rulman tipidir.
İnce  RA  TipiBu tip RB tipinin son derece ince dış ve iç bilezikli küçük bir tipidir. Dönme hareketinin hafif ve küçük olması gereken alanlarda en iyi seçimdir.
İnce  RA-C  TipiRA tipinin ana boyutlarının aynısına sahiptir. Tek parçalı yapıya bağlı olarak dış bileziğinin yüksek sertliği, bu tipin dış bilezik dönüş hareketi için de kullanılabilir hale getirir.
Standart USP Sınıfı RB TipiDönme hareketi doğruluğu, ISO Sınıf2, DIN P2 ve AFBMA ABCE9 gibi standartlar tarafından belirlenmiş olan dünyadaki en yüksek kalite doğruluk sınıflarını bile aşarak ultra hassas seviyede derecelenmiştir.

Dış Bilezik Dönüş Hareketleri İçin Tip

crossroller_r_o_02

Dış bileziğin yüksek dönüş hareketi gerektirdiği alanlarda en iyi seçimdir.

Standart RE TipiRB tipinin ana boyutlarının aynısına sahiptir ancak iç bileziğin yüksek devir gerektirdiği durumlarda kullanılır.
Standart USP Sınıfı RE TipiDönme hareketi doğruluğu, (rulman hassasiyet toleransları)  ISO Sınıf2, DIN P2 ve AFBMA ABCE9 gibi standartlar tarafından belirlenmiş olan dünyadaki en yüksek hassasiyet sınıflarını bile aşarak ultra hassas seviyede derecelenmiştir.

Yeni Ürünler

Bilya Kafesli Kızaklar. Kafes; bilyalar arasındaki sürtünmeyi ortadan kaldırır, gürültüyü düşürür, uzun süre bakım gerektirmeden ve yüksek hızlı çalışır Devamı

İletişim

İvedik O.S.B. 1420. cad. 1476. sk., No: 65, Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Tel : (0312) 395 77 77
Faks : (0312) 395 78 78
E-Posta :Tıklayınız...

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...