MEKATRONİK ve ROBOTİK SİSTEMLER
PROFESYONEL MÜHENDİSLİK

THK Küresel Mafsal

THK Küresel Mafsallar

küresel mafsal

Küresel Mafsal ağır iş yapan kendinden hizalı bir rulmandır. Darbe yüklerine karşı yüksek dirençli olan bu ürün, yavaş ve ağır yükler altında salınım bölümüne en çok uyandır.

Küresel Mafsal katalogları için tıklayınız…

Yağlamasız Küresel Mafsal

SB TipiEn yaygın şekilde kullanılan seri. Küresel bağlantı alanı geniş olduğu için ağır yüklerde kullanılır. Dış bilezik, iç bileziğin yerleştirilebilmesi için iki parçaya ayrılmıştır.
SA1 TipiBu Küresel Mafsal tipi, Avrupa’da yaygın olarak kullanılmaktadır. iç bileziğin dış bileziğe yerleştirilebilmesi için , dış bilezikte bir kırık vardır. Bu tipin genişlik ve kalınlığı SB tipinden daha küçüktür. Dolayısıyla bu tip küçük alanlarda kullanılabilir.

Yağlamalı Küresel Mafsal

Yüksek Sağlamlık PB TipiBu tipde çelik dış bilezik ile küresel yüzeyi sert krom kaplı iç bileziğin arasına özel bir bakır alaşımı eklenmiştir. Bu tip yüksek korozyon ve aşınma dirençli güçlü bir küresel mafsaldır.

Yeni Ürünler

Bilya Kafesli Kızaklar. Kafes; bilyalar arasındaki sürtünmeyi ortadan kaldırır, gürültüyü düşürür, uzun süre bakım gerektirmeden ve yüksek hızlı çalışır Devamı

İletişim

İvedik O.S.B. 1420. cad. 1476. sk., No: 65, Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Tel : (0312) 395 77 77
Faks : (0312) 395 78 78
E-Posta :Tıklayınız...

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...