Merkezi Otomatik Yağlama Sistemleri

Tezgah, Makina, Kızak, Mil, Zincir ve Rulmanlar için Merkezi Otomatik Yağlama Sistemleri

Merkezi yağlama sistemleri kataloğu, yağlama ekipmanları (parçaları), yağlama aksesuarları ve otomatik yağlayıcılar için Yan Menüleri tıklayınız

ILC Yağlama Çeşitleri:


 

Progressive Yağlama

Progresif yağlama sistemleri yağ veya gres (NLGI 2 ye kadar) makina veya tezgahların sürtünme noktaları yağlamak için kullanılır. 3'den 24'e kadar çıkışlı bölücü blokları ile her bir nokta için doğru bir akıntı garanti eder. Sistemi kontrol etmek kolaydır ve ana kontrol panosu elektrik anahtarı ile izlenebilir.


 

Volumetrik Yağlama

Hacimsel sistem Pozitif yer değiştirme Enjektörlerinde (PDI) dayanmaktadır. Yağ ya da yumuşak yağ hassas bir şekilde, önceden belirlenmiş bir hacim sıcaklık ya da yağlayıcı maddenin viskozitesi ile etkilenmemiş olarak her noktasına dağıtılır. Hem elektrik hem de pnömatik pompalar ile 500 cc/dakika nın üzerinde bir debi ile her döngü başına aktarım sağlanır (15 mm ile 1000 mm³).


 

Minimal Yağlama

ILC Lubetool mikro-yağlama sistemleri kullanılmış sel soğutucu ve suda çözünebilir yağlar için tasarlanmıştır. Takım ömrü önemli ölçüde artar aynı zamanda bakım ve yedek parça maliyetleri azalır, tehlikeli maddelerin azaltılmış şekilde taşınması ve depolanması daha güvenli, daha temiz bir çalışma 34 ortamı demektir ve temizlenmesi sadece sabun ve sıcak su (160 ° F / 70 ° C) kullanarak kolaydır. Eğer gerçekçi bir kesim ve süpürge makinesi çalışmasını olsun araçları ve parçaları kesme işlemi sırasında, oda sıcaklığında kalmak beri LAK Lubetool mikro-yağlama sistemleri, ısı birikimini ve kontrol ısı bozulmasını önlemek için uygundur.


 

Hava/Yağ Yağlama

Hava / yağ yüksek hızlı iğ ile yağlamak için emin ve ekonomik, yenilikçi bir teknolojidir. Bu sistemlerin ana uygulama alanları yağlama ve milin iç rulman soğutmasıdır. Mikro pnömatik sistemler, bir endüktif sensör ile donatılmıştır. Bu sistemde pompalar kullanılarak yağlama noktalarını doğru yağlayıcı ile yağlama sağlanır. Bu denetim her bir boşaltımda yapılır.

Dirençli Yağlama

Daha az karmaşık ucuz ve diğer sistemlere göre daha kolay kurulur. Tek hat Direnç Sistemi Ölçüm Birimleri ortalama petrolün küçük dozlarda kaynağı kolaylaştırır. Hem elektrikli hem de manuel pompalar ve Ölçüm Birimleri yelpazesi ile en fazla 200 cc / dakika bir akıntı sağlamak için kullanılabilir. Yağ dozaj pompası basınç ve yağ viskozitesi ile orantılıdır.