MEKATRONİK ve ROBOTİK SİSTEMLER
PROFESYONEL MÜHENDİSLİK

THK Çift Sürgülü Raylar

Modeller

Model
FBL27D
Hafif yük tipi
Ray uzunluğu: 200 ile 500mm
Strok: 229 ile 524mm
Model
FBL35E-P14
Hafif yük tipi. Küçük bir alanda uzun stroka izin veren üç raylı, çift kaymalı bir tip. İç rayda takılı olan otomatik bağlantı kesme yayını çekmek iç yayın dışarı çekilmesine izin verir. Katlandığında kilitli durum katlama yönünde belli bir seviyenin üzerinde güç uygulanarak otomatik olarak bırakılabilir.
Model
FBL35G-P13
Orta yük tipi. İki model FBL 35S birimini karşı karşıya birleştiren çift kaymalı bir tip. İç rayda takılı olan bağlantı kesme yayını çekmek iç yayın dışarı çekilmesine izin verir. Katlandığında kilitli durum bağlantı kesme yayı ile manuel olarak serbest bırakılır. Ayrıca kayma rayı tamamen uzatıldığında işleyen bir çek kilitle sistemiyle de donatılmıştır.
Model
FBL35G-P14
Orta yük tipi. İki model FBL 35S birimini karşı karşıya birleştiren çift kaymalı bir tip. İç rayda takılı olan otomatik bağlantı kesme yayını çekmek iç yayın dışarı çekilmesine izin verir. Katlandığında kilitli durum bağlantı kesme yayıyla katlama yönünde belli bir seviyenin üzerinde güç uygulanarak otomatik olarak bırakılabilir. Ayrıca kayma rayı tamamen uzatıldığında işleyen bir çek kilitle sistemiyle de donatılmıştır.
Model
FBL35D
Orta yük tipi. İki model FBL 35S birimini arka arkaya birleştiren çift kaymalı bir tip. İş sahasına bağlı olmaksızın yaygın olarak kullanılmaktadır.
Model
FBL35W
Orta yük tipi. Model FBL 35S’yi temel alan, tek kaymalı birim kalınlığına ulaşan çift kaymalı bir tip.
Model
FBL51H
Orta yük tipi. Uzun bir stroka izin veren üç raylı, çift kaymalı tip. En küçük kalınlıktaki bu model yerden tasarruf edilen bir yerde geniş bir yük altında kullanılabilir.
Model
FBL51H-P13
Orta yük tipi. Uzun bir stroka izin veren üç raylı, çift kaymalı tip. En küçük kalınlıktaki bu model yerden tasarruf edilen bir yerde geniş bir yük altında kullanılabilir. İç rayda takılı olan bağlantı kesme yayını çekmek iç yayın dışarı çekilmesine izin verir. Katlandığında kilitli durum bağlantı kesme yayı ile manuel olarak serbest bırakılır. Ayrıca kayma rayı tamamen uzatıldığında işleyen bir kilit sistemiyle de donatılmıştır.
Model
FBL51H-P14
Orta yük tipi. Uzun bir stroka izin veren üç raylı, çift kaymalı tip. En küçük kalınlıktaki bu model yerden tasarruf edilen bir yerde geniş bir yük altında kullanılabilir. İç rayda takılı olan otomatik bağlantı kesme yayını çekmek iç yayın dışarı çekilmesine izin verir. Katlandığında kilitli durum katlama yönünde belli bir seviyenin üzerinde güç uygulanarak otomatik olarak bırakılabilir.
Model
FBL35K
Ağır yük tipi. Model BFL35S’nin 4 birimini birleştiren çift kaymalı bir tip. Tüm tipler arasında izin verilen en geniş yüke erişenidir ve ağır nesneleri açma/kapatmada en iyisidir.
Model
FBL56H
Ağır yük tipi.Ray uzunluğu: 305 ile 762mm Strok: 330 ile 787mm
Model
FBL56H-P13
Ağır yük tipi. Üç ray arasında izin verilen en geniş yüklü çift kaymalı bir tip. İç rayda takılı olan bağlantı kesme yayını çekmek iç yayın dışarı çekilmesine izin verir. Katlandığında kilitli durum bağlantı kesme yayı ile manuel olarak serbest bırakılır. Ayrıca kayma rayı tamamen uzatıldığında işleyen bir kilit sistemiyle de donatılmıştır.
Model
FBL56H-P14
Ağır yük tipi. Üç ray arasında izin verilen en geniş yüklü çift kaymalı bir tip. İç rayda takılı olan otomatik bağlantı kesme yayını çekmek iç yayın dışarı çekilmesine izin verir. Katlandığında kilitli durum katlama yönünde belli bir seviyenin üzerinde güç uygulanarak otomatik olarak bırakılabilir.

Yeni Ürünler

Bilya Kafesli Kızaklar. Kafes; bilyalar arasındaki sürtünmeyi ortadan kaldırır, gürültüyü düşürür, uzun süre bakım gerektirmeden ve yüksek hızlı çalışır Devamı

İletişim

İvedik O.S.B. 1420. cad. 1476. sk., No: 65, Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Tel : (0312) 395 77 77
Faks : (0312) 395 78 78
E-Posta :Tıklayınız...

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...