PROFESYONEL MÜHENDİSLİK ve SATIŞ
MEKATRONİK VE ROBOTİK SİSTEMLER

THK Yüksek Torklu Yivi Mil

THK Yüksek Torklu Yivli Miller

Model LBSDüz silindirik freze somunlu en küçük tip. Bir torku iletirken gövdeye bir anahtar sokulur. Freze somununun dış yüzeyi anti oksidasyon işlemi görmüştür.
Model LBSTModel LBS ile aynı freze somunu çapına ama daha uzun freze somunu uzunluğuna sahip olan bir ağır yük tipi. Alanın küçük olduğu, yüksek tork uygulanan ve çıkıntı yükü veya moment yükü uygulanan yerler için en iyisidir.
Model LBFFreze somunu yuvaya, montajı kolaylaştıracak şekilde flanş yoluyla takılabilir. Yüzeyinde kama işlenmişse deforme olabilen yuvaların olduğu ve yuva genişliğinin küçük olduğu yerler için en iyisidir. Flanşın içine bir kılavuz pimi sürülmesine izin verdiği için montajda meydana gelebilecek eğik salgının tamamen önüne geçilir.
Model LBRAğrı yük modeli LBST temelli bu model merkez alanında bir flanşa sahiptir, bu sayede endüstriyel robot kollar gibi moment yükü altındaki yerler için en iyisidir.
Model LBHSağlam dikdörtgen freze somunu bir yuva gerektirmez ve makine gövdesine doğrudan monte edilebilir. Böylelikle küçük, oldukça sağlam bir lineer kızak sistemine ulaşılır.

Yeni Ürünler

İletişim

İvedik O.S.B. 1420. cad. 1476. sk., No: 65, Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Tel : (0312) 395 77 77
Faks : (0312) 395 78 78
E-Posta :Tıklayınız...

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü fikir, istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...