PROFESYONEL MÜHENDİSLİK ve SATIŞ
MEKATRONİK VE ROBOTİK SİSTEMLER

Medikal Bakım ve Hemşirelik Bakımı

Toplum ilerledikçe, yaşlı ve engelli insanlar için bir ulaşım aracı niteliği taşıyan tekerlekli sandalyelere olan talep de artmaktadır. THK ürünleri bu alanda da ürün yelpazesine sahiptir.

medikal

Herkesin konfor içinde yaşadığı, sınırlardan arınmış bir toplumu destekler 

Son yıllarda, ticari bina ve tesislerde tekerlekli sandalye rampaları standart bir özellik haline gelmiştir. Yine de, eğimin yüksekliği biraz olsun arttığında bu rampalar bakıcılar için oldukça kullanışsız hale gelirler.

Bu tekerlekli sandalye, tekerleklere ek olarak dört adet içeri çekilebilen kaldırma koluna sahip olduğundan doğrudan basamaklardan çıkmak için de kullanılabilir. Kaldırma kolu bölgesinde THK’nın BTK Hassas Bilyalı vida Modeli ve Teleskopik (Sürgü) Rayı FBL kullanılmaktadır.

Kolay ve sessiz işleyen cihazlar yaşlı ve engelli insanların tekerlekli sandalyelerimizi kaygısız bir şekilde kullanmasını mümkün kılarken, tekerlekli sandalyelerimizin doğrudan basamaklardan çıkabilme özelliği bakıcıların omuzlarından büyük bir yükün kalkmasını sağlar.

Kullanılan Ürünler

Vidalı Mil

vidali-mil

Vidalı Millerimiz, vida şaftı ve somunu arasında dönme hareketini sağlayan bilyelere sahiptir ve bu özellik onları oldukça etkili beslenen vidalar haline getirir.

 

Teleskopik Ray

teleskopik-ray

Teleskopik Ray, lineer kızağın döndürme yoluyla çelik tabakadan özenle oluşturulmuş olan ekonomik bir tipidir.

Yeni Ürünler

İletişim

İvedik O.S.B. 1420. cad. 1476. sk., No: 65, Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Tel : (0312) 395 77 77
Faks : (0312) 395 78 78
E-Posta :Tıklayınız...

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü fikir, istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...