MEKATRONİK ve ROBOTİK SİSTEMLER
PROFESYONEL MÜHENDİSLİK

THK Mafsal Kafa-Dana Gözü Rulmanlar

THK Mafsal Kafa (Dana Gözü Rulmanlar)

mafsal kafa dana gözü rulman

THK Mafsal Kafa Rulmanlar (Dana gözü Rulmanlar), belli hassasiyet ve sertliğe sahip bir iç bilezikle çalışan küresel rulmanlardır. Boşluksuz çok rahat bir dönme ve salınım hareketi sağlar.

Mafsal Kafa (Dana Gözü Rulmanlar) katalogları için tıklayınız…

Erkek Dişli Yağlamalı

vidali-bilye-1
Yüksek Sağlamlık  POS TipiBu tip, temelde dişi dişli PHS tipi ile aynı olan, ancak tutucu ucunda erkek dişli bulunan oldukça sert bir mafsaldır.

Erkek Dişli Yağlamasız

vidali-bilye-1
Yüksek sağlamlık NOS-T TipiBu tip, temelde dişi dişli  NHS-T tipi ile aynı olan ancak tutucu ucunda erkek diş bulunan yağlamasız bir mafsaldır.

Dişi Dişli Yağlamalı

vidali-bilye-1
Yüksek Sağlamlık  PHS TipiBu tipde, renk kromate edilmiş çelik dış bilezik ile küresel yüzeyi sert krom kaplı olan iç bileziğin arasına, özel bir bakır alaşımı eklenmiştir. Bu yapı, yüksek sağlamlık, aşınma direnci ve korozyon direnci sağlar.
Çinko alaşımından yapılan RBH TipiBu tip Küresel iç bileziğin ve dış bileziğin pres dökümle şekillendirildiği yüksek doğruluğa sahip, düşük maliyetli bir mafsaldır. Bu mafsalın mekanik ve taşıma özellikleri mükemmeldir.

Dişi Dişli Yağlamasız

vidali-bilye-1
Yüksek Sağlamlık  NHS-T TipiÇelik dış bilezik ile küresel iç bilezik arasında şekillenen bu tip, kendinden yağlamalı sentetik reçine kullanan yağlamasız bir tiptir. Sürgü yüzeyindeki açıklık en aza indirildiği için, doğru bağlantı hareketi sağlanır.

Yeni Ürünler

Bilya Kafesli Kızaklar. Kafes; bilyalar arasındaki sürtünmeyi ortadan kaldırır, gürültüyü düşürür, uzun süre bakım gerektirmeden ve yüksek hızlı çalışır Devamı

İletişim

İvedik O.S.B. 1420. cad. 1476. sk., No: 65, Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Tel : (0312) 395 77 77
Faks : (0312) 395 78 78
E-Posta :Tıklayınız...

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...