MEKATRONİK ve ROBOTİK SİSTEMLER
PROFESYONEL MÜHENDİSLİK

THK Yarı İletken ve LCD Uygulamaları

Cam Ucu Parlatma Birimleri

cam-ucu-parlatma-birimleri

Küçük Vidalı Miller ve Bilya Kafesli Lineer Kızaklar, araba seyir sistemleri ve mobil araçlara ait LCD ekranların yüksek verimli üretim sistemleriyle üretilmesinde kullanılan, çok rahat bir hareket yapısına sahip araçlardır.

Cam Katmanı Konveyör Ekipmanı

cam-katmani-konveyor-ekipmani

Uzak mesafelere büyük kristal cam katmanlarını hızlı bir biçimde taşıyabilmek için, yüksek hız, titizlik ve uzun stroklar boyunca izlenebilirlik yetisi gerekmektedir. Lineer Kızaklar ile lineer motor sürücü sistemlerini birleştirirerek bunu sağlayabilirsiniz.

LCD Ekran Problu Masa Birimleri

LCD ekranlarının katmanlarının elektriksel özelliklerini test etmek için ölçme aletinin katmanları geniş bir alanda düzgün biçimde hizalayabilmesi gerekmektedir. Yüksek derecede doğruluğa sahip olacak şekilde üretilen Lineer Kızaklar ve Vidalı Miller bu izleme kontrolünü sağlayabilir ve katmanların boyutu artsa bile verimli üretime katkıda bulunur.

Kesme Testereleri

Kesme testereleri her IC çipi levhasından kesebilir ve ayırabilir. Lazer kesme cihazları ve yüksek hızlı döner millerin ucundaki çok ince radyal bıçaklar IC çiplerini doğru bir biçimde kesmek için kullanılmaktadır. Linee Kızaklar ve Vidalı Miller, yüksek seviyeli doğrulukta ve sabitlikte çalışması gereken yönlendirme ve sürücü kısımlarında kullanılmaktadır. THK’nın son derece hassas teknolojileri bu konuda mükemmeldir.

Yeni Ürünler

Bilya Kafesli Kızaklar. Kafes; bilyalar arasındaki sürtünmeyi ortadan kaldırır, gürültüyü düşürür, uzun süre bakım gerektirmeden ve yüksek hızlı çalışır Devamı

İletişim

İvedik O.S.B. 1420. cad. 1476. sk., No: 65, Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Tel : (0312) 395 77 77
Faks : (0312) 395 78 78
E-Posta :Tıklayınız...

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...