MEKATRONİK ve ROBOTİK SİSTEMLER
PROFESYONEL MÜHENDİSLİK

Elektronik Cihazlar

Çeşitli Taşınabilir TV Kamera Sistemleri

cesitli-tasinabilir-tv-kamera-sistemleri

Uzaktan kumandalı bir TV kamera sistemi, net görüntüler elde etmek için farklı yönlere rahatlıkla hareket edebilmelidir. Ayrıca, net bir ses kaydı için sistem sessiz çalışmalıdır. Kafesli teknolojilere dayanan Lineer Kızaklarımız, hareket rahatlığının ve sessiz çalışmanın büyük öneme sahip olduğu sürücü mekanizmalarını oluşturmaya yardımcı olur.

Otomatik Para Çekme Makineleri (ATM’ler)

otomatik-para-cekme-makineleri

THK’nın sürgü rayları paranın yatırıldığı ve çekildiği otomatik para çekme makinelerinin (ATM’ler) ağızlarında kullanılır. Hafif ve küçük olma özelliğiyle bu Teleskopik (Sürgü) Raylar, küçük ATM tasarımlarının geliştirilmesine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Küçük Fotoğraf Developman Aygıtı

Minyatür Lineer Kızaklar ve Vidalı Mil ve Bilyalı Vidalar fotoğraf makinesi negatiflerini tarayan, film görüntü verilerini işleyen ve yazıcılardan renkli resim çıktıları alan aygıtlarda kullanılmaktadır. Bu aygıt, fotoğraf developmanı ve fotoğraf yazdırma yapılan dükkanlarında kullanılacağından boyut olarak küçük olmalıdır. THK’nın minyatür ürünleri küçük tasarımının yanı sıra film tarama için gerekli olan oldukça net bir odak sunar.

Yeni Ürünler

Bilya Kafesli Kızaklar. Kafes; bilyalar arasındaki sürtünmeyi ortadan kaldırır, gürültüyü düşürür, uzun süre bakım gerektirmeden ve yüksek hızlı çalışır Devamı

İletişim

İvedik O.S.B. 1420. cad. 1476. sk., No: 65, Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Tel : (0312) 395 77 77
Faks : (0312) 395 78 78
E-Posta :Tıklayınız...

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...