PROFESYONEL MÜHENDİSLİK ve SATIŞ
MEKATRONİK SİSTEMLER

NEUGART Boşluksuz Planet Redüktörler

NEUGART Boşluksuz Planet Redüktörler

neugart

NEUGART Redüktör Katalogları için tıklayınız.
NEUGART Redüktör Seçim Hesapları (NCP Yazılımı) için tıklayınız.
NEUGART Redüktörler Teknik bilgi ve Sertifikalar için tıklayınız.
NEUGART Redüktör Ürünleri ve Detay Bilgileri:
Ekonomik Redüktörler:

PLE  Serisi Redüktörler

Bu planet redüktörü en yüksek devir sayılarında dahi maksimum etkinlikte çalışır.
 PLE, son derece hafif ve yüksek performanslıdır; sürtünmesi düşük yatağı ve optimum hale getirilmiş yağlama sistemi sayesinde zor üretim çevrimleri için elverişlidir. Çekici ve uygun fiyatlı gerçek bir güç merkezidir.

Teknik Detaylar

 PLQE Serisi Redüktörler

Düşük ısı oluşumuyla yüksek kuvvetler alabilen, montajı kolay planet redüktör.
PLQE, çetrefilli olmayan ve performansı yüksek bir redüktördür. Ara flanşa gerek olmadan doğrudan makinenize bağlanabilir. Çıkış tarafında bulunan sabit bilyalı rulmanlar daha yüksek radyal ve eksenel kuvvetlere izin verir. Bu arada ısı oluşumu çok düşüktür, yüksek taleplere cevap vermek zorunda olan üretim çevrimlerinde dahi her zaman güvenilir bir şekilde çalışır

 PLPE  Serisi Redüktörler

Güç-ısı performansı yüksek ekonomik planet redüktörü.
Ekonomi serimizin en iyi özelliklerini bünyesinde barındıran PLPE, gösterdiği performansla da artı bir puan ekliyor. Bu planet redüktörü, hem ekonomik hem güçlü. Üstelik ısınma oranı da çok düşük. Optimum hale getirilmiş çıkış yatağı yüksek radyal ve eksenel kuvvetler için geliştirildi.
PLHE Serisi Redüktörler
Biz buna teknolojik gelişim diyoruz: Bu planet redüktörü, hassas değerlerin ekonomik uygulanabilirlikle birleşmesidir.

PLHE, dünya çapında ekonomik ve yüksek hassaslıkta redüktörü bir araya getiren ilk redüktördür. Planet redüktörümüzün öngerilimli konik bilyeli yatakları, en ağır yükler altında dahi yüksek riijitlik garantiler. Kendi geliştirdiğimiz sızdırmazlık contaları toza ve tazyikli suya karşı mükemmel bir koruma sunar.

Teknik Detaylar

PLFE Serisi Redüktörler

Yüksek burulma dayanımı ve çıkış mili flanş bağlantılı olan en küçük planet redüktör.

Ekonomi serimizin en iyi özelliklerini bünyesinde barındıran PLPE, gösterdiği performansla da artı bir puan ekliyor. Bu planet redüktörü, hem ekonomik hem güçlü. Üstelik ısınma oranı da çok düşük. Optimum hale getirilmiş çıkış yatağı yüksek radyal ve eksenel kuvvetler için geliştirildi.
WPLE Serisi Redüktörler
Çok yönlü konik planet redüktörü. Hafifliği ve ekonomik fiyatıyla ikna ediyor.

WPLE Ekonomi serimizin avantajlarını büyük bir tutarlılıkla devam ettiriyor. Kompakt ama güçlü yapısı ile çoklu aks sistemlerinde kullanmak için mükemmel bir elverişlilik gösterir Bu konik redüktörümüz ekstra yağlama gerektirmez, kolay monte edilebilir ve olağan dışı bir fiyat/performans oranı sunar.

WPLQE Serisi Redüktörler
Geniş kapsamlı çıkış flanşlı konik planet redüktör.Çok yönlü montaj. Yüksek kuvvetler için.

WPLQE, kare çıkış flanşlı konik redüktördür. Montajı çok kolaydır, çok yönlü kullanılabilir ve Sabit bilyalı rulmanlar sayesinde daha yüksek radyal ve eksenel kuvvetler için elverişlidir.

WPLPE Serisi Redüktörler

Yüksek kuvvetler için ekonomik konik planet redüktör çok yönlü monte edilebilir ve ekstra yağlama gerektirmez.

WPLPE, Ekonomi serimizin akıllı konik çözümüdür. Çekici bir fiyatla edinebileceğiniz, yerden tasarruf sunan, aynı zamanda yüksek performanslı bir redüktör. Tahrik elemanlarınızı doğrudan çıkış miline monte edebilir, uygulamalarınız için maksimum esnekliği yakalayabilirsiniz.

WPLFE Serisi Redüktörler

En kısa konik planet redüktör. Çıkış mili flanş bağlantılı. Yüksek burulma dayanımı.

Yer darlığı söz konusu olsa dahi bu redüktör her durumun çaresidir. WPLFE, flanş bağlantılı çıkış mili kompakt olan konik planet redüktörümüzdür. Yerden yaklaşık üçte bir oranında tasarruf edersiniz, üstelik burulma dayanımı da beş kat daha fazladır. Standart flanş bağlantısı sayesinde montajı çok kolaydır. Entegre merkezleme deliği redüktörün tespit edilmesinde ek bir garanti sağlar.

Teknik Detay

Yüksek Hassas Redüktörler

PSBN Serisi Redüktörler

Sessiz çalışma için helisel dişli yüksek performanslı ve hassas redüktör.

PSBN, hassas planet redüktörün ve verimli çalışan rulman teknolojisinin ideal bir kombinasyonudur. Yüksek devir sayısında maksimum performansa ulaşabilmek için özel olarak tasarlanmıştır. Helisel dişlisi sayesinde son derece homojen bir şekilde ve olağanüstü bir sessizlikle çalışır.

Teknik Detaylar 

PSN Serisi Redüktörler

Yüksek rulman yükleri için iyileştirilmiş sessiz senkronizasyonu olan helisel dişli yüksek hassas redüktör.

PSN tam bir gelişmişlik örneğidir: Yeni helisel dişlileri sessiz bir senkronizasyon sağlar. Bu hassas planet redüktör ile titreşimler en aza indirgenir; yüksek yataklama yüklerinde dahi işlediğiniz parçaların yüzey kaliteleri yükselir.

Teknik Detaylar

PLN Serisi Redüktörler

Sızdırmazlığı mükemmel olan bu düz dişli planet redüktörü, en yüksek performansları sunarken gerekli rijitlikten de ödün vermez.

Düz dişli hassas planet redüktörlerimiz yüksek performans ve torklar için geliştirilmiştir. PLN’nin öngerilimli konik bilyeli yatağı ve kendi geliştirdiğimiz sızdırmazlık sistemi toza ve tazyikli suya karşı optimum bir performans garantiler.

PSFN Serisi Redüktörler

Flanşlı çıkış mili olan ve sessiz çalışan yüksek hassaslıktaki redüktör.

Standart flanş bağlantısı sayesinde PSFN kolayca ve emniyetli bir şekilde monte edilir. Kendi geliştirdiğimiz helisel dişliler makinenizde gürültü önleyici düzeneklere gerek bırakmaz. Yüksek devrilme momenti sayesinde bu hassas planet redüktöre en yüksek beklentileri yöneltebilirsiniz.

 Teknik Detaylar

PLFN Sersi Redüktörler

En yüksek performanslar için maksimum dayanıklılıkta ve yüksek hassaslıkta redüktör. Hızlı ve kolay montaj.

PLFN, kolay bir montaj sağlayan standart bir flanş bağlantısına sahiptir. Bu düz dişli hassas planet redüktörlerimiz yüksek performans ve torklar için oluşturulmuştur. Yüksek döndürme (devirme) momenti, en yüksek radyal ve eksenel kuvvetlerde dahi en iyi performans göstermesini sağlar.

WPLN Serisi Redüktörler

Çok yönlü konik redüktör. Spiroid konik dişli sayesinde sessiz çalışma.

Spiroid konik dişlileri sayesinde WPLN optimum bir senkronizasyona erişir, bu da yüzeylerin kalitesini artırır. Titreşimler en aza indirgenir, sürekli aynı düzeyde ve sessiz çalışır. Konik planet redüktörünü ömrü boyunca ekstra yağlama gerek yoktur, çok yönlü monte edilebilir.

WGN Serisi Redüktörler

İçi boş şaftı olan spiroid konik dişli redüktör. Gürültüsüz ve sıkı alıştırma ile monte edilebilir.

Delik mil çıkışlı redüktör WGN çok sessiz çalışır. Spiroid konik dişli bu redüktör işlediğiniz malzemelerin yüzey kalitesini artırır. Sıkma bileziği ile doğrudan uygulamanıza bağlanabilir. Bu çok kolay ve emniyetlidir, tasarlama konusunda size yeni olanaklar sunar.

Hijyenik Dizayn Redüktörler

HLAE serisi Redüktörler

Eşsiz bir planet redüktörü. Sertifikalandırılmış Hijyenik Dizaynı ile güvenli temizleme süreçleri için ideal.

HLAE redüktör serimiz eşsiz özelliklere sahiptir. Dünyanın sertifikalandırılmış ilk “Hijyenik Dizayn” planet redüktörüdür. Radyal yönde cıvatalar  olmadığından esnek montaj özelliğine sahiptir, yüksek performanslıdır, kolay ve hızlı temizlenebilir. İlaç, kozmetik ve gıda sanayilerinin özel ve hassas uygulamalarında kullanıma son derece elverişlidir.

Özel redüktörler – Made by Neugart

Three examples of custom made gearboxes

Müşteriye özel çözümler

Planet redüktörleri alanında lider üreticilerden biri olarak, her şeyden önce müşterilerimiz için sürekli yeni çözümler peşindeyiz. Planet, dişli çark ve konik dişli redüktörleri her zaman müşteriye özel çözümler olarak geliştirilmesinden üretimine ve satışına kadar tüm süreçleri kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Tecrübeli geliştirme mühendislerimiz daima uygulamanız için en iyi olan çözümü bulurlar. Müşterilerimizin özel isteklerini yerine getirebilmek için müşterilerimizle birlikte hareket etmek bizim için çok önemlidir. Uygulamanızın özel talepleri ne olursa olsun, ihtiyaçlarınıza tamı tamına uygun bir özel redüktör her zaman geliştirebiliriz.

Yeni Ürünler

İletişim

İvedik O.S.B. 1420. cad. 1476. sk., No: 65, Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Tel : (0312) 395 77 77
Faks : (0312) 395 78 78
E-Posta :Tıklayınız...

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü fikir, istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...