MEKATRONİK ve ROBOTİK SİSTEMLER
PROFESYONEL MÜHENDİSLİK

THK Minyatür Lineer Makaralar

Minyatür Lineer Makaralar

Minyatür Lineer Makara katalogları için tıklayınız…

THK Minyatür Lineer Makaraları yüksek yük performanslı bir üründür. Küresel bir makaraya sahip küçük bir lineer taşıyıcıdır.

Bu ürün, hassas pozisyonlama, tekrarlanabilirlik ve sağlamlık gerektiren makinelerde en yüksek performansı gösterir..

Model LR

lm-makarasi-1

Metal Bilya Kafesli Makara tipi. Bu model montaj yüzeyinde işlenen bir yuvaya uymak üzere tasarlanmıştır. Cıvatalar yuva tabanındaki dört deliğe vidalanarak, Lineer Makara montaj yüzeyine sabitlenir. Ana birim için ayrılan alanın yükseklik açısından sınırlı olduğu yerler için uygundur (sabitleme modelleri SM ve SE de mevcuttur).

Model LR-Z

lm-makarasi-1

Reçine Kafesli Makara tipi. Model LR ile aynı şekilde monte edilmek üzere tasarlanan bu tip, reçine kafes kullanan daha hafif bir modeldir. Conta takılmak üzere bir conta yuvası olduğu için, yüksek kirlenmeye karşı özel bir kauçuk conta kolaylıkla takılabilir. Ayrıca bu model 1m/s’lik yüksek hızda yürütülebilir.

Model LRA

lm-makarasi-1

Metal Bilya Kafesli Makara tipi. Aynı model LR gibi bu model de bir yuvaya oturmak üzere tasarlanmıştır. Sabitleme modeli SM veya SE ve kalın cıvatalar kullanılarak sıkıca monte edilebilen küçük bir tiptir.

Model LRA-Z

lm-makarasi-1

Reçine Kafesli Makara tipi. Model LRA ile aynı şekilde monte edilmek üzere tasarlanan bu tip, reçine kafes kullanan daha hafif bir modeldir. Conta takılmak üzere bir conta yuvası olduğu için, yüksek kirlenme karşı özel bir kauçuk conta kolaylıkla takılabilir. Ayrıca bu model 1m/s’lik yüksek hızda yürütülebilir.

Model LRB

lm-makarasi-1

Metal Bilya Kafesli Makara tipi. Bu model montaj yüzeyinde bir yiv gerektirmediği için, işçilik saati azaltılabilir. Model LRA’da olduğu gibi, sabitleme SMB veya SEB kullanılarak sıkıca monte edilebilir.

Model LRB-Z

lm-makarasi-1

Reçine Kafesli Makara tipi. Model LRB ile aynı şekilde monte edilmek üzere tasarlanan bu tip, reçine kafes kullanan daha hafif bir modeldir. Conta takılmak üzere bir conta  yuvası olduğu için, yüksek kirlenmeye karşı özel bir kauçuk conta kolaylıkla takılabilir. Ayrıca bu model 1m/s’lik yüksek hızda yürütülebilir.

Model LRU

minyatür-lineer-kızak

Metal Bilya Kafesli Makara tipi. Bu model montaj yüzeyinde bir yiv gerektirmediği için, işçilik saati azaltılabilir. Oluk tabanındaki dört deliğe cıvataları vidalayarak montaj yüzeyine sabitlenir.

Yeni Ürünler

Bilya Kafesli Kızaklar. Kafes; bilyalar arasındaki sürtünmeyi ortadan kaldırır, gürültüyü düşürür, uzun süre bakım gerektirmeden ve yüksek hızlı çalışır Devamı

İletişim

İvedik O.S.B. 1420. cad. 1476. sk., No: 65, Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Tel : (0312) 395 77 77
Faks : (0312) 395 78 78
E-Posta :Tıklayınız...

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...