PROFESYONEL MÜHENDİSLİK ve SATIŞ
MEKATRONİK SİSTEMLER

Döner Tabla Dişlisi, Çelik Dövme Halka, Flanş, Fittings ve Dirsek

eskate

Firmamız;  Çelik Dövme Halka (Ring), Döner Tabla Dişlisi ve Döner Tabla Rulmanı Taslakları, Paslanmaz Çelik Flanş, Fittings Ve Dirsek gibi makine elemanları konusunda profesyonel anlamda mühendislik, proje danışmanlığı, pazarlama ve satış, ve teknik destek hizmetleri vermektedir.
6m çapa kadar; Ck45 ve 4140(42CrMo4) ve diğer özel malzemelerden bilyalı, silindirik makaralı ve konik makaralı döner tabla dişlileri temin etmekteyiz.
Caterpillar, komatsu, hitachi, kawasaki, jbc, hundai, daewoo, kato, samsung, hanomag, fiat allis vs. iş makinası, loder,dozer, kazı makinaları ve diğer makinalar için yurtdışından hazır stok döner tabla dişlilerini acil tedarik ediyoruz
Ayrıca müşterilerimize, 3000 mm (3m) çapa ve 11000 kg (11 ton) ağırlığa kadar CK45, 4140, A105, A350 ve paslanmaz çelik (316) olmak üzere diğer çeliklerden; çelik flanş, düz flanş, kör flanş, kaynaklı dirsek (40 mm kalınlık ve 4 m çap’a kadar), basınçlı kap bombeleri, haddelenmiş bilezikler, halka(ring), dişli taslakları, valf parçaları satışını yapmaktayız. Parçaları isteğe göre dövülmüş veya haddelenmiş bilezik (ring) veya işlenmiş olarak verilebilmekteyiz.
Dişli, flanş ve döner tabla dişli taslakları; çeşitli makine parçaları ve makina imalat sektöründe kullanılan, büyük ve ağır dövme parçalar, sadece silindirik değil aynı zamanda ön şekil verilmiş olarak da üretildiği için maliyet düşürmede sanayiciye önemli avantajlar sağlamaktadır.

Yeni Ürünler

İletişim

İvedik O.S.B. 1420. cad. 1476. sk., No: 65, Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Tel : (0312) 395 77 77
Faks : (0312) 395 78 78
E-Posta :Tıklayınız...

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü fikir, istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...