MEKATRONİK ve ROBOTİK SİSTEMLER
PROFESYONEL MÜHENDİSLİK

THK Bağlantı Bilyası (Rot Başı) Mafsallar

THK Bağlantı Bilyası (Rot Başı) Mafsallar

rot başı

THK Bağlantı Bilyaları, en dar alanda bile rahat çalışma sağlayan, küresel mafsallardır. Mükemmel aşınma direnci ve geniş salınım açısı ile bu ürün otomasyon ve makinelerin bağlantı hareket mekanizmaları için uygundur.

Bağlantı Bilyası (Rot Başı) mafsal katalogları için tıklayınız…

Güçlü Çinko Alaşımlı  Tip BL

mafsal_bl

Bu tipin güçlü Çinko alaşımından yapılan tutucusu bilya sapına dikey olarak bağlıdır. Dairesel alanın üstündeki ve altındaki yağ cepleri ile bu tip yüksek yağlama ve yüksek aşınma direncini sağlar.

Dişi Dişli Tutucu Tip RBI

mafsal_rbi_c

Bu Bağlantı Bilyası (Rot başı) tipinin tutucusunda yüksek güce sahip çinko alaşımı kullanılmıştır ve montaj cıvatası ve tutucu aynı eksende düzenlenmiştir, buda bu tipin hem sıkıştırma hem de çekme yükü taşımasını sağlar. Muhafaza içinde yağ bulunduğu için bu tip yüksek yağlama ve yüksek aşınma direncine ulaşır.

Yeni Ürünler

Bilya Kafesli Kızaklar. Kafes; bilyalar arasındaki sürtünmeyi ortadan kaldırır, gürültüyü düşürür, uzun süre bakım gerektirmeden ve yüksek hızlı çalışır Devamı

İletişim

İvedik O.S.B. 1420. cad. 1476. sk., No: 65, Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Tel : (0312) 395 77 77
Faks : (0312) 395 78 78
E-Posta :Tıklayınız...

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...