PROFESYONEL MÜHENDİSLİK ve SATIŞ
Bizi Arayın: (0312) 395 77 77

Günlük Yaşam

Günümüz dünyasında kolaylık, emniyet ve güvenilirlik gittikçe daha çok talep görmektedir. Ev aletleri ve eşyaları da gelişmektedir. Ve mutfaklarda, THK teknolojisi de bu gelişimin bir parçasıdır.

gunluk-yasam

Tam size uygun yükseklikte bir mutfak

UD (evrensel dizayn) mutfaklarda LM Kızaklarımızı lavabonun altında, lineer kovan ve LM Mil Yatağı teknolojilerimizi de asma dolapların askılarında görebilirsiniz. Zaman içinde, yüksekliği ayarlanabilen lavaboların askı bölümleri çeşitli baskılara ve basınca maruz kalarak sarsıntılı, dengesiz ve emniyetsiz hale gelebilir.

Ancak LM kızakları Model SSR sayesinde UD sistem mutfaklarda bu sorunla karşılaşılmaz. Mutfaktaki hareket edebilen parçaların maruz kalabileceği kuvvetleri önceden düşünerek, kolay hareket yeteneği ve benzersiz güvenlik ve teminat seviyesi sağlamak için oldukça sağlam olan LM Kızaklarımızı kullanmayı tercih ettik.

Zaman içinde ev halkının gitgide birbirinden daha da kopuk duruma geldiği toplumlara doğru ilerlerken, UD mutfaklar kuşkusuz hayatımızda daha önemli roller oynayacaktır.

Kullanılan Ürünler

LM Kızaklar

lm-kizaklar

Dünyada dönme yöntemi temasıyla lineer hareket sağlayabilen ilk cihazlar olan LM Kızaklar, THK’nın birincil ürünleridir.

 

Lineer Kovan

lineer-kovan

Lineer Kovan, lineer yönlendirme için silindir LM Mil Yataklarıyla (Şaftlarıyla) birleştirilerek kullanılır.

Yeni Ürünler

Eğitim Talebi

Sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmek için ürün ve hizmetlerimize dair eğitim seminerleri vermekteyiz. Eğitimlere katılmak için belirli bir kotanın dolması gerekmektedir. Hemen başvurun...

İletişim

İvedik O.S.B. M. Gökçek Bul. 1420. cad. 1476.sk., No:65 Ostim / Ankara
Tel : 0312 395 77 77
Faks : 0312 395 78 78
E-Posta:info@hakayrulman.com

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü fikir, istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...