PROFESYONEL MÜHENDİSLİK ve SATIŞ
Bizi Arayın: (0312) 395 77 77

Araçlar

Araçlar

HSST (Yüksek Hızda Yüzey Taşıması) sistemi 1974’te başlayan geliştirme aşamasının ardından bilim ve teknoloji sergisi Tsukuba Expo’85’de ilk kez sergilendiği zaman birçok ziyaretçi üzerinde olumlu etki bırakmıştı. Bunu takiben HSST sistemi, 1989 yılında Yokohama Exotic Showcase’de (YES) resmi olarak ticarete açıldı. Tıpkı bu örnekte olduğu gibi THK ürünleri, gelecek nesil ulaşım sistemlerinin vazgeçilmez bir parçasıdır.

araclar

Keskin dönemeçleri daha yüksek hızlarda almak içindir.

Lineer motorlu sistem veya bilinen ismiyle “Linimo” Japonya’da düzenlenen Expo 2005 Aichi’de oldukça büyük ilgi topladı. Tren gövdesine bir mıknatıs akımı eklenmesiyle yaratılan çekici güç, treni yaylardan kaldırmak için kullanılır ve sonuç olarak ray/tekerlek sürtünmesini ortadan kaldırarak trenin daha yüksek hızlarda hareket etmesine imkan tanır.

Eğer kaldırma ve sürüş modülleri vagonlara tamamen sabit bir şekilde bağlanırsa, vagonların arka kısmı ön kısmın yan hareketine direnç gösterir ve tren dönemeçleri almayı başaramaz. Bu sorunu çözmek için her bir vagona monte edilen beş modül, tren dönüş hareketi yaptığı esnada sağa veya sola kayacak şekilde tasarlanmış ve bu da trenin zor dönemeçleri bile yüksek hızlarda başarıyla almasına olanak tanımıştır. Bu modüllerin sürgü mekanizmalarında kullanılan LM Kızaklarımız bu hareketin oldukça rahat ve sessiz gerçekleşmesini sağlamıştır.

Kullanılan Ürünler

LM Kızaklar

lm-kizaklar

Dünyada dönme yolu temasla lineer hareket sağlayabilen ilk cihazlar olan LM Kızaklar, THK’nın birincil ürünleridir.

Yeni Ürünler

Eğitim Talebi

Sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmek için ürün ve hizmetlerimize dair eğitim seminerleri vermekteyiz. Eğitimlere katılmak için belirli bir kotanın dolması gerekmektedir. Hemen başvurun...

İletişim

İvedik O.S.B. M. Gökçek Bul. 1420. cad. 1476.sk., No:65 Ostim / Ankara
Tel : 0312 395 77 77
Faks : 0312 395 78 78
E-Posta:info@hakayrulman.com

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü fikir, istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...