PROFESYONEL MÜHENDİSLİK ve SATIŞ
MEKATRONİK VE ROBOTİK SİSTEMLER

Vidalı Mil – Bilyalı Vida

THK Vidalı Mil ve Bilyalı Vidalar

DIN Standartlarına Uyumlu Vidalı Mil

vidali-bilye-1

DIN standartlarında üretilen vidalı mil ve bilyalı vidaların yük altındaki bilyaları, vidali mil şaftı ve somunu arasında entegre olan tümleşik saptırıcı (deflektör) oluğunda hareketini bitişik kanala doğru sürdürür ve tekrar yüklü alana doğru sirküle olur. Bu yöntem ile bilyalar sonsuz bir yuvarlanma hareketi sergilemektedir.

Detaylı Bilgi

Taşlanmış Hassas Bilyalı Vidalı Mil (Kafesli)

vidali-bilye-2

Bir bilya kafesi kullanılarak düşük gürültü, küçük tork dalgalanmaları ve uzun dönem bakım gerektirmeyen çalışma sağlayan bir Bilyalı Vidalı Mil.

Detaylı Bilgi

Taşlanmış Hassas Bilyalı Vidalar

vidali-bilye-3

Yüksek doğruluk sağlamak amacıyla bir vida şaftı kullanan Bilyalı Vida modelleri için tıklayınız.

Detaylı Bilgi

Hassas Vidalı Yivli Mil

vidali-bilye-4

Tek bir şaft üzerinde birbirinin üzerinden geçen Vidalı Bilya yivleri ve bir Bilyalı yiv olan bir Strok/Döner birim. Vidalı Bilya ve Bilyalı yiv somunları, somunların çevresine doğrudan yerleştirilen rulmanlara destek olmaları için ayrılmıştır.

Detaylı Bilgi

Vidalı Mil Yataklama Ünitesi

vidali-bilye-5

Yataklama Üniteleri altı tiptir: Tamamlanmış şaft uçları ile birlikte temin edilen standart Vidalı mil montajı için standardize edilmiş olan EK, FK, EF, ve FF modelleri ve genel olarak vidalı miller için standardize edilmiş olan BK ve BF modelleri. Sabitlenen taraftaki Yataklama Rulmanı Üniteleri ayarlı bir önyükleme ile sağlanan bir JIS Sınıf 5 uyumlu eğik rulmana sahiptir.

Detaylı Bilgi

Sabitleme Somunu

vidali-bilye-6

Sabitleme somunu, tamamlanmış şaft uçları ile birlikte temin edilen standart Vidalı Bilye montajı için standardize edilmiştir. Bu model, civatalar kullanılarak doğrudan tabla üzerine sabitlenmek üzere tasarlanmıştır. Yükseklik düşük olduğundan tabla üzerine sadece civata kullanımıyla monte edilebilir.

Detaylı Bilgi

Kilit Somunu

vidali-bilye-7

Vidalı Bilye Kilit Somunu, vida şaftını ve rulmanı yüksek doğrulukla kolayca bağlayabilir. Bir altıgen yuva kafası ayar vidası ve bir ayar parçasından oluşan bir gevşeme önleyici mekanizma, Kilit Somununun gevşemesini engeller ve sıkıca bağlanmasını sağlar.

Detaylı Bilgi

Yeni Ürünler

İletişim

İvedik O.S.B. M. Gökçek Bul. 1420. cad. 1476.sk., No:65, Yenimahalle / Ankara
Tel : 0312 395 77 77
Faks : 0312 395 78 78
E-Posta:info@hakayrulman.com

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü fikir, istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...