PROFESYONEL MÜHENDİSLİK ve SATIŞ
Bizi Arayın: (0312) 395 77 77

Lineer Kızak, Ray, Araba

THK Lineer Kızak, Minyatür Lineer Kızak, Lineer Ray ve Lineer Araba ürünleri :

 

Kafesli Bilyalı Lineer Kızaklar

lm-2

Lineer kızaklarda bilya kafesi kullanmak, bilyalar arasındaki sürtünmeyi ortadan kaldırır ve düşük gürültü, kabul edilebilir çalışma sesi, uzun dönem bakım gerektirmeyen çalışma ve mükemmel derecede yüksek hızlı yanıt almanızı sağlar.

Detaylı Bilgi

Kafesli Masuralı Lineer Kızaklar

lm-3

Bir masura kafesi kullanılarak düşük sürtünme, rahat hareket ve uzun dönem bakım gerektirmeyen çalışma sağlayan ultra yüksek sağlamlıkta Masuralı  Kızak sistemidir.

Detaylı Bilgi

Kafesli Bilyalı Kızak SPR/SPS modelleri

lm-1

SPR/SPS modelleri hidrostatik kılavuzlarla karşılaştırıldığında oldukça düşük dalgalanma oluşturur. Ayrıca kılavuz makaralarda olduğundan daha fazla ultra yüksek katılığa ulaşmak için bilye deformasyonu en aza indirilmiştir.

Lineer Kızak (tam bilyalı tip)

lm-4

LM Kızak (tam bilyalı tip) Makine araçlarının minyatür tiplerinden geniş tiplerine, lineer kızaklardan eğri kızaklara kadar birçok uygulamayı kapsayan geniş bir uygulama aralığına uyan bir tip serisi mevcuttur.

Yeni Ürünler

Eğitim Talebi

Sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmek için ürün ve hizmetlerimize dair eğitim seminerleri vermekteyiz. Eğitimlere katılmak için belirli bir kotanın dolması gerekmektedir. Hemen başvurun...

İletişim

İvedik O.S.B. M. Gökçek Bul. 1420. cad. 1476.sk., No:65 Ostim / Ankara
Tel : 0312 395 77 77
Faks : 0312 395 78 78
E-Posta:info@hakayrulman.com

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü fikir, istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...