PROFESYONEL MÜHENDİSLİK ve SATIŞ
Bizi Arayın: (0312) 395 77 77

Yarı İletken ve LCD Üretim Ekipmanı

Cam Ucu Parlatma Birimleri

cam-ucu-parlatma-birimleri

Küçük Vidalı Miller ve Kafesli Bilye LM Kızakları, araba seyir sistemleri ve mobil araçlara ait LCD ekranların yüksek verimli üretim sistemleriyle üretilmesinde kullanılan, çok rahat bir hareket yapısına sahip araçlardır.

Cam Katmanı Konveyör Ekipmanı

cam-katmani-konveyor-ekipmani

Uzak mesafelere büyük kristal cam katmanlarını hızlı bir biçimde taşıyabilmek için, yüksek hız, titizlik ve uzun stroklar boyunca izlenebilirlik yetisi gerekmektedir. LM Kızakları ile lineer motor sürücü sistemlerini birleştirirerek bunu sağlayabilirsiniz.

LCD Ekran Problu Masa Birimleri

LCD ekranlarının katmanlarının elektriksel özelliklerini test etmek için ölçme aletinin katmanları geniş bir alanda düzgün biçimde hizalayabilmesi gerekmektedir. Yüksek derecede doğruluğa sahip olacak şekilde üretilen LM Kızakları ve Vidalı Milleri bu izleme kontrolünü sağlayabilir ve katmanların boyutu artsa bile verimli üretime katkıda bulunur.

Kesme Testereleri

Kesme testereleri her IC çipi levhasından kesebilir ve ayırabilir. Lazer kesme cihazları ve yüksek hızlı döner millerin ucundaki çok ince radyal bıçaklar IC çiplerini doğru bir biçimde kesmek için kullanılmaktadır. LM Kızakları ve Vidalı Miller, yüksek seviyeli doğrulukta ve sabitlikte çalışması gereken yönlendirme ve sürücü kısımlarında kullanılmaktadır. THK’nın son derece hassas teknolojileri bu konuda mükemmeldir.

Yeni Ürünler

Eğitim Talebi

Sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmek için ürün ve hizmetlerimize dair eğitim seminerleri vermekteyiz. Eğitimlere katılmak için belirli bir kotanın dolması gerekmektedir. Hemen başvurun...

İletişim

İvedik O.S.B. M. Gökçek Bul. 1420. cad. 1476.sk., No:65 Ostim / Ankara
Tel : 0312 395 77 77
Faks : 0312 395 78 78
E-Posta:info@hakayrulman.com

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü fikir, istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...