PROFESYONEL MÜHENDİSLİK ve SATIŞ
Bizi Arayın: (0312) 395 77 77

Medikal ve Yardımcı

X Işını Ekipmanı

LM Kızaklarımız ve Çapraz Makaralı Rulmalarımız X ışını reseptörlerinin hareketi için kullanılmaktadır. Bu, X ışını makinesinin ışın alıcı ve verici birimlerini her yöne hareket ettirmesini ve hastanın konumu göz önüne alınmaksızın her açıdan görüntü almasını sağlar. THK ürünleri kullanıldığında makinenin titreşimi ve sesi azalır, böylece hastanın kaygılarını yok etmeye yardımcı olur.

Otomatik Hematoloji Analiz Ekipmanı

Bilyeli Yivli Mil ve değiştirme somunlarımız, hematoloji test ekipmanlarında reaktif enjektörlerin dikey olarak taşınması için kullanılmaktadır. Bilyeli Yivli Mil, enjektör durduğunda ucundaki titreşimi azaltır ve kayar vida değiştirme somunları kolay ve yüksek hızda besleme mekanizmaları oluşturulmasını sağlar.

Medikal X Işını CT Tarayıcılar

X ışını CT tarayıcı, hastanın bütün vücudunu kapsayan ve dolaşım sistemi teşhislerinde hem bilgisayarlı tomografi (CT) tarayıcı ve hem de anjiyografi ekipmanı sağlayan tek bir cihazdır. THK’nın LM Kızakları bu cihazlarda, tarama işlemi süresince hastayı yatakta hareket ettiren boyuna hareket kesitinde kullanılmaktadır. Sistem hareketi esnasında kızaklar titreşimi ve sesi azalttığı için hastaların kaygılarını yok etmeye yardımcı olur.

Elektrikli Tekerlekli Sandalye Desteği ile Banyo Tesisleri

Bilyeli Yivli Mil, elektrikli kaldırma araçları ile birlikte banyo tesislerinde kullanılmaktadır. Freze şaftını kaldırma kutbu olarak kullanarak tesise uygun küçük bir tasarım elde edebilirsiniz.

Ameliyat Destek Robotları

Kemik yerleştirme esnasında, doktorlar kemikleri yerleştirmek için büyük bir basınç kullanır. Radyografi esasında maruz kalınan radyasyon dozajı da sorun yaratmıştır. Bu sorunları çözmek amacıyla ameliyat destek robotları geliştirildi. THK’nın LM kızakları ve çalıştırıcıları kullanılarak, ameliyat destek robotları güçlü ve küçük hale getirilmiştir, böylece ameliyat esnasında yüksek doğruluk ve doktorun hareketlerinin bilinçli ve güvenilir şekilde kopyalanması sağlanır.

Yeni Ürünler

Eğitim Talebi

Sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmek için ürün ve hizmetlerimize dair eğitim seminerleri vermekteyiz. Eğitimlere katılmak için belirli bir kotanın dolması gerekmektedir. Hemen başvurun...

İletişim

İvedik O.S.B. M. Gökçek Bul. 1420. cad. 1476.sk., No:65 Ostim / Ankara
Tel : 0312 395 77 77
Faks : 0312 395 78 78
E-Posta:info@hakayrulman.com

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü fikir, istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...