PROFESYONEL MÜHENDİSLİK ve SATIŞ
Bizi Arayın: (0312) 395 77 77

Hassasiyet Aletleri

3 boyutlu büyük ölçme cihazları

Makineli üretim merkezleri ve diğer CNC tornaları toplu üretim yapılan ürünlerde kullanılan ana yöntem olsa da freze makineleri üretimin kesim hattında hala kullanılmaktadır. Oldukça yüksek hassasiyete sahip ürünler yapabilen en gelişmiş makineler de zanaatkarların yakın kontrolü altında üretilmektedir. Böyle ustaca bir elişini kopyalayabilmek için boşa hareket harcamayan LM Kızakları ve Vidalı Miller freze yönlendirme sistemlerinde kullanılmaktadır.

Küçük ölçme mikroskopları

Yüksek hassasiyet gerektiren işleme teknolojileri alanlarında her gün daha hassas üretim işlemleri talep edilmektedir. Bu çok küçük makine parçalarını ölçen küçük ölçüm mikroskopları, yüksek hız ve performansa sahip otomatik odaklama mekanizmalarında THK’nın LM Kızaklarını kullanır. Ayrıca, Bilyeli Kızaklarımız test parçasını taşıyan masaları yönlendirmede kullanılmaktadır. Hassas hareketlerin yürütülmesi esnasında çalışılabilirliği arttırmaya katkıda bulunmaktadırlar.

Tane denetleyiciler

Tane denetleyiciler sensörleri kullanarak yüksek hızda görüntü analizi gerçekleştirmektedir. Bu sensörler lineer bir hareket ile rahatlıkla hareket etmelidir. Titreşimler ve hız değişimleri en aza indirilmelidir. Minyatür LM Kızaklarımız bu sorunları çözebilir.

Yeni Ürünler

Eğitim Talebi

Sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmek için ürün ve hizmetlerimize dair eğitim seminerleri vermekteyiz. Eğitimlere katılmak için belirli bir kotanın dolması gerekmektedir. Hemen başvurun...

İletişim

İvedik O.S.B. M. Gökçek Bul. 1420. cad. 1476.sk., No:65 Ostim / Ankara
Tel : 0312 395 77 77
Faks : 0312 395 78 78
E-Posta:info@hakayrulman.com

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü fikir, istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...