PROFESYONEL MÜHENDİSLİK ve SATIŞ
Bizi Arayın: (0312) 395 77 77

Endüstriyel Robotlar

5 Eklemli Kapalı Bağlantılı Robotlar

5-eklemli-kapali-baglantili-robotlar

İvme ve yavaşlama sınırlarını zorlayan hizalandırma robotları. Yönlendirme kısmı doğru ve sağlam olmalıdır, ayrıca temel yapının aksamalar esnasında mükemmel bir yavaşlama göstermesi gerekmektedir. Bu sağlamlığı ve hızı azaltmak için salınma kısmında Çapraz Makaralı Rulmanlar kullanılmaktadır.

Ark Kaynağı Robotları

ark-kaynagi-robotlari

Çapraz Makaralı Rulmanlar, fabrikaların üretim hatlarındaki ark kaynağı robotlarının döner hareket yapan eklemlerinde kullanılmaktadır. Tek başına Çapraz Makara Halkaları her yükün radyal ve eksenel momenti yönünde yeterince sağlam olduğundan dolayı, robotların küçük eklemlerini geliştirmek için kullanılabilir.

Skalar Robotlar

Skalar robotlar, çalışma parçalarının küçük alanlarda taşımasında ve hizalandırılmasında kullanılır. LM Kızak sistemleri hem strok hareketinde, hem de yüksek hız ve düşük aşınmanın esas olduğu Z ekseni üzerindeki dönüş hareketinde yüksek doğruluk gözlenmesi bakımından çok gereklidir.

Çift Kollu Robotlar

İnsan kollarının hareketlerini taklit etmek için tasarlanan çift kollu robotlar karışık işlemleri ardı ardına kolaylıkla yürütebilmelidir. Ayrıca, robotlar sağlam olmalıdır ve yüksek hızda yanıt verebilmelidir. THK’nın Lineer Hareket Sistemleri ve Çapraz Makaralı Rulmanlar robotların sağlamlığını ve işlem hızlarını arttırırken boyutunu da küçültebilir.

Yeni Ürünler

Eğitim Talebi

Sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmek için ürün ve hizmetlerimize dair eğitim seminerleri vermekteyiz. Eğitimlere katılmak için belirli bir kotanın dolması gerekmektedir. Hemen başvurun...

İletişim

İvedik O.S.B. M. Gökçek Bul. 1420. cad. 1476.sk., No:65 Ostim / Ankara
Tel : 0312 395 77 77
Faks : 0312 395 78 78
E-Posta:info@hakayrulman.com

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü fikir, istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...