PROFESYONEL MÜHENDİSLİK ve SATIŞ
MEKATRONİK VE ROBOTİK SİSTEMLER

Merkezi Otomatik Yağlama Sistemleri

Tezgah, Makina, Zincir ve Rulmanlar için Merkezi Otomatik Yağlama Sistemleri

Progressive Yağlama

Progressive Yağlama

Progresif yağlama sistemleri yağ veya Greas (NLGI 2 kadar) distrbution makinelerin sürtünme noktaları yağlamak için kullanılır. 3 'den 24'e kadar çıkışlı bölücü blokları ile her bir nokta için doğru bir akıntı garanti eder. Sistemi kontrol etmek kolaydır ve ana bölücü elektrik anahtarı ile izlenebilir.

Detaylı Bilgi
Volumetrik Yağlama

Volumetrik Yağlama

Hacimsel sistem Pozitif yer değiştirme Enjektörlerinde (PDI) dayanmaktadır. Yağ ya da yumuşak yağ hassas bir şekilde, önceden belirlenmiş bir hacim sıcaklık ya da yağlayıcı maddenin viskozitesi ile etkilenmemiş olarak her noktasına dağıtılır. Hem elektrik hem de pnömatik pompalar ile 500 cc/dakika nın üzerindebir debi ile her döngü başına aktarım 15 mm ile 1000 mm ³ tür.

Minimal Yağlama

Minimal Yağlama

ILC Lubetool mikro-yağlama sistemleri kullanılmış sel soğutucu ve suda çözünebilir yağlar için tasarlanmıştır. Takım ömrü önemli ölçüde artar aynı zamanda bakım ve yedek parça maliyetleri azalır, tehlikeli maddelerin azaltılmış şekilde taşınması ve depolanması daha güvenli, daha temiz bir çalışma 34 ortamı demektir ve temizlenmesi sadece sabun ve sıcak su (160 ° F / 70 ° C) kullanarak kolaydır. Eğer gerçekçi bir kesim ve süpürge makinesi çalışmasını olsun araçları ve parçaları kesme işlemi sırasında, oda sıcaklığında kalmak beri LAK Lubetool mikro-yağlama sistemleri, ısı birikimini ve kontrol ısı bozulmasını önlemek

Hava/Yağ Yağlama

Hava/Yağ Yağlama

Hava / yağ yüksek hızlı iğ ile yağlamak için emin ve ekonomik, yenilikçi bir teknolojidir. Bu sistemlerin ana uygulama alanları yağlama ve milin iç rulman soğutmasıdır. Mikro pnömatik sistemler, bir endüktifsensör ile donatılmıştır pompalar kullanılır. Bu aslında yağlama noktalarını doğru yağlayıcı ile yağlamayı sağlar. Bu denetim her bir boşaltımda yapılır.

Dirençli Yağlama

Dirençli Yağlama

Daha az karmaşık ucuz ve diğer sistemlere daha kolay kurulur. Tek hat Direnç Sistemi Ölçüm Birimleri ortalama petrolün küçük dozlarda kaynağı kolaylaştırır. Hem elektrikli hem de manuel pompalar Ölçüm Birimleri yelpazesi ile en fazla 200 cc / dakika bir akıntı sağlamak için kullanılabilir. Yağ dozaj pompası basınç ve yağ viskozitesi ile orantılıdır.

Yeni Ürünler

İletişim

İvedik O.S.B. M. Gökçek Bul. 1420. cad. 1476.sk., No:65, Yenimahalle / Ankara
Tel : 0312 395 77 77
Faks : 0312 395 78 78
E-Posta:info@hakayrulman.com

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü fikir, istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...