PROFESYONEL MÜHENDİSLİK ve SATIŞ
Bizi Arayın: (0312) 395 77 77

Kurumsal

2005 yılında Ankara merkezli kurulan, bugün İstanbul ve İzmir‘de de şubeleri olan şirketimiz Hakay Rulman Makina Mühendislik Müş. San. Tic. Ltd. Şti.; temel olarak Türkiye makine sanayisinde, bu sektörün lokomotifi olarak kabul edilen makine üretimi ve makine otomasyon sistemlerinde, otomotiv ve tekstil gibi dev endüstrilerin yan sanayilerini de içine alan geniş bir kapsamda faaliyetini sürdürmektedir.

Hakay Rulman; Lineer Hareket Sistemleri, Rulman ve Rulman Yatakları, Kızak Koruma ve Körük Sistemleri, Merkezi / Otomatik Yağlama Sistemleri ile bu sistemleri tamamlayıcı redüktör, servo motor, hız kontrol üniteleri, plastik konveyör parçaları, gres, pasta, yağ bakım üniteleri, kayış ve kasnak, o-ring, nutring, yağ keçesi, transmisyon zincir ve kızakları, indüksiyonlu mil, germe manşon, mafsal kafa, tane bilya, tane masura, segman gibi eleman ve üniteler konusunda profesyonel anlamda Mühendislik, Proje Danışmanlığı, Pazarlama ve Satış, ve Teknik Destek hizmetleri vermektedir.

Şirketimiz, dünyanın en büyük lineer hareket sistemleri üreticisi Japonya menşeli THK lineer rulman ve lineer kızakların; yine dünyanın en büyük rulman üreticilerinden SCHAEFFLER (INA ve FAG) rulmanların Türkiye distribütörü Endaş firmasının; Avrupa’nın en büyük makaralı rulman üreticisi Rulmenti Barlad’ın URB rulmanların; Türkiye’nin ikinci büyük rulman üreticisi Anadolu Rulman AŞ’nin ürettiği ART rulman ve indüksiyonlu millerin resmi temsilciliklerini (distribütörlüklerini) yapmaktadır. İtalyan EUROSNODI Mafsal Kafa (dana göz) ürünlerinin Türkiye genel distribütörlüğü; Çelik Dövme halka (ring), flanş, döner dişli taslakları üreticisi VILMAR firmasının Türkiye temsilciliği ve hassas, seramik, paslanmaz ve plastik rulman gibi özel parçaların distribütörlükleri şirketimizce yürütülmektedir.

Rulman başta olmak üzere birçok makine parçasının üretimi ve satışı konusunda 40 yılın üzerinde deneyime sahip olan yönetim kadromuz öncülüğündeki firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız adına birinci hizmetimiz ve en temel prensibimiz etkin müşteri iletişimi kurmaktır.

Doğru ürün ve hizmeti, müşterilerimize doğru zamanda ve doğru fiyatla sunmakta, onları memnun etmek için arzu ve heyecan duymaktayız. Problemin değil, daima çözümün bir parçası olmayı amaçlayan şirketimiz, farkını kaliteli ürün ve hizmetiyle ortaya koymaktadır.

Yeni Ürünler

Eğitim Talebi

Sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmek için ürün ve hizmetlerimize dair eğitim seminerleri vermekteyiz. Eğitimlere katılmak için belirli bir kotanın dolması gerekmektedir. Hemen başvurun...

İletişim

İvedik O.S.B. M. Gökçek Bul. 1420. cad. 1476.sk., No:65 Ostim / Ankara
Tel : 0312 395 77 77
Faks : 0312 395 78 78
E-Posta:info@hakayrulman.com

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü fikir, istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...