PROFESYONEL MÜHENDİSLİK ve SATIŞ
MEKATRONİK VE ROBOTİK SİSTEMLER

Kurumsal

2005 yılında Ankara’da kurulan, bugün İstanbul ve İzmir‘de de şubeleri olan şirketimiz Hakay Rulman Makina Mühendislik Müş. San. Tic. Ltd. Şti. başta makine ve tezgah üretimi, makine otomasyonu, mekatronik sistemler  ve savunma sanayi olmak üzere, otomotiv ve tekstil gibi endüstrilerin yan sanayilerini de içine alan geniş bir kapsamda faaliyetlerini Mekatronik firması olarak sürdürmektedir.

Hakay Rulman; Lineer Hareket Sistemleri, Rulmanlar, Körük ve Kızak Koruma Sistemleri, Merkezi Otomatik Yağlama Sistemleri ürünleri ile bu sistemleri tamamlayıcı Redüktör, Dişli Çark, Spindle Motor, Servo Motor, Servo Sürücü, Konveyör Ekipmanları, Gres yağı, V-ayış, O-ring, Yağ Keçesi, Zincir Kızakları, Mafsal Kafa, Tane Bilya  ve Masura, Segman gibi makina elemanları ve teknik malzemeler konusunda profesyonel anlamda Mühendislik, Proje Danışmanlığı, Pazarlama ve Satış, ve Teknik Destek hizmetleri vermektedir.

Şirketimiz, dünyanın en büyük lineer hareket sistemleri üreticisi Japon THK’nın; yine dünyanın en büyük rulman üreticilerinden Alman INA ve FAG rulmanlarının ve Japon NSK rulmanlarının Türkiye distribütörü ENDAŞ firmasının; Alman NEUGART, İtalyan BONFIGLIOLI ve Japon SUMITOMO redüktör firmalarının; Anadolu Rulman AŞ’nin ürettiği ART rulmanlarının; Forza spindle motorlarının ve İtalyan EUROSNODI Mafsal Kafa ürünlerinin resmi distribütörlüklerini yapmaktadır.

Rulman başta olmak üzere birçok makine parçasının üretimi ve satışı konusunda 40 yılın üzerinde deneyime sahip olan yönetim kadromuz öncülüğündeki firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız adına birinci hizmetimiz ve en temel prensibimiz etkin müşteri iletişimi kurmaktır.

Doğru ürün ve hizmeti, müşterilerimize doğru zamanda ve doğru fiyatla sunmakta, onları memnun etmek için arzu ve heyecan duymaktayız. Problemin değil, daima çözümün bir parçası olmayı amaçlayan şirketimiz, farkını kaliteli ürün ve hizmetiyle ortaya koymaktadır.

Yeni Ürünler

İletişim

İvedik O.S.B. M. Gökçek Bul. 1420. cad. 1476.sk., No:65, Yenimahalle / Ankara
Tel : 0312 395 77 77
Faks : 0312 395 78 78
E-Posta:info@hakayrulman.com

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü fikir, istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...