PROFESYONEL MÜHENDİSLİK ve SATIŞ
MEKATRONİK VE ROBOTİK SİSTEMLER

Bilyalı Yivli Mil

THK Bilyalı Yivli Mil

Kafesli Bilyalı Yivli Mil SLS / SLF

bilyeli-freze-1

Bilye kafesinin benimsenmesi eşit boşluklu bilyelerin dolaşım hareketinin kalıcı olmasını ve yüksek hızlı tepkinin elde edilmesini sağlar. Ayrıca bilyeler arasında çarpışma ve sürtünmeyi engeller; düşük gürültü seviyesi, sessiz çalışma ve düşük partikül üretimine sahiptir. Yağ tutma özelliği geliştirildiği için uzun süre bakım gerektirmeden çalışma imkanı sağlar.

Yüksek Tork Modeli LBS

bilyeli-freze-2

Freze şaftı, daire üzerinde 120 derecede eş uzaklıkta düzenlenmiş, yük altında her biri bilyelerin 2 sırasıyla (toplamda 6 sıra) tutulan 3 tepeye sahip olduğundan dolayı, bu Bilyeli Freze, tek frezeyle önyükleme sağlayarak sağlamlığı arttırmak için açısal boşuğa sahip değildir.

Detaylı Bilgi

Orta Tork Modeli LT

bilyeli-freze-3

Bu Bilyeli Freze, freze şaftı çevre üzerinde bir yük altında orta seviye bir önyükleme sağlamak için herbiri iki sıra (toplamda 4 veya 6 sıra) bilyeli 3 sırta sahip olduğu için radial ve tork yönlerinde yüksek yük kapasitesine sahiptir.

Detaylı Bilgi

Vitesli Döner Model LBG

bilyeli-freze-4

Bu model flanş çevresinde vites dişleri olan bir birim tipidir ve radyal ve eksenel iğneli rulmanlar freze somunuyla kompakt bir şekilde bütünleşir. Bu Bilyeli Freze, freze somunu sürücülü bir tork iletimi mekanizması için en iyisidir.

Detaylı Bilgi

Döner Model LTR

bilyeli-freze-5

Bu model, destek rulmanlarının freze somununun dış yüzeyiyle doğrudan bütünleştiği, Bilyeli Frezenin küçük bir birim tipidir.

Detaylı Bilgi

Yeni Ürünler

İletişim

İvedik O.S.B. M. Gökçek Bul. 1420. cad. 1476.sk., No:65, Yenimahalle / Ankara
Tel : 0312 395 77 77
Faks : 0312 395 78 78
E-Posta:info@hakayrulman.com

Bilgi İstek Formu

Ürün ve hizmet talebinizi veya her türlü fikir, istek ve önerilerinizi buradaki bilgi formunu doldurarak iletebilirsiniz. Tıklayınız...