HAKAY RULMAN

www.hakayrulman.com                                                                                                    Google Arama

THK LİNEER HAREKET SİSTEMLERİ

THK Lineer / Linear Hareket (rulman,kızak,ray,araba,vidalı mil,), bilyalı vida, somun ve aktüatör

 

Firmamız, Dünyanın en önde gelen Lineer Hareket (linear Motion) sistemleri üreticisi olan Japon THK firması distribütörlüğünü yapmaktadır.

THK , her türlü makine imalatı, tezgah imalatı, otomasyon ve diğer uygulamalar için , ikna edici çözümler üretmekte ve sunmaktadır .

THK lineer sistem ürünleri, lineer (doğrusal) hareket ve dairesel hareketler için geliştirilmiştir.

Firmamız, linear rulman,linear kızak, LM kızak,raylı kızak,kızaklı araba,LM sürgü,LM çalıştırıcı,sürgü ray,bilyeli sürücü,LM makara,besleme vidası,bilyalı vida,sonsuz vida,arabali mil,taşlanış mil,indüksiyonlu mil,kromlu mil,bilyalı vida,lineer yatak,döner tabla dişlisi , aktüatör vs ürünleri,stoklarımızda tutmakta  ve satışını yapmaktadır.

Firmamızca,  kullanıcılara  ürün ve uygulamalarla ilgili her türlü teknik destek verilmekte ve ortak çözümler  üretilmesinde de yardımcı olunmaktadır.

THK ürün detayları,lineer rulman çeşitleri,ölçüleri ve diğer teknik bilgiler için lütfen aşagıdaki başlıklara tıklayınız.

LİNEER HAREKET ÜRÜNLERİ:

BESLEME VİDASI(BİLYALI VİDA) ÜRÜNLERİ:

DÖNÜŞ HAREKETİ ÜRÜNLERİ:

ÇALIŞTIRICI ve YAĞLAMA ÜRÜNLERİ:

 

 

THK Online Ürün Katatalogu

 

 

 

 

 

 

Hızlı Erişim